Gdzie jesteś » Forum » Trawnik » Nierówności nowego trawnika - przeniesiony

Pokaż wątki Pokaż posty

Nierówności nowego trawnika - przeniesiony

PrzemekSTW 16:52, 03 paź 2020

Dołączył: 03 paź 2020
Posty: 5
Witajcie Drodzy
Jestem totalnym amatorem. Otóż mam działkę 3ary, przeleciałem ją glebogryzarką na jakieś 10-15 cm, wyplewiłem, zawalcowałem dość lekkim walcem. Ziemię mam bardzo miękką, niestety zostają nawet ślady po butach. Wysiałem trawę, jeszcze raz przewalcowałem i następnego dnia musiałem wyjechać na tydzień. Dziś wróciłem, trawa już zaczyna rosnąć, jest fajnie, ale mam ogromne nierówności na całej działce. Głównie ślady po stopach. Powiedzcie mi, czy mogę coś z tym teraz zrobić? Jeśli przelecę to grabkami, to zniszczę trawę? Czy mogę to jeszcze czymś ubić, czy trawa się podniesie i sobie poradzi czy teraz to już musztarda po obiedzie? Pewnie coś źle zrobiłem, ale to mój pierwszy raz poza tym miałem dosłownie 1 dzień żeby zdążyć przed urlopem i deszczami i pracowałem od samego rana do nocy. Minął dokładnie tydzień od posiania, wiele nasion jeszcze nie kiełkuje. Poradźcie proszę, czy jest jeszcze jakaś szansa wyrównać te koleiny?
Pozdrawiam, Przemek
Gardenarium 21:35, 04 paź 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
odpowiedzi tutaj https://www.ogrodowisko.pl/watek/778-rownanie-terenu-pod-trawnik-nierowny-trawnik?page=4#post_8
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies