Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

April 05:17, 02 lip 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10407
Aga, dziękuję za możliwość zobaczenia twojego ogrodu na żywo. Jak ja się cieszę że oparłaś się początkowym naciskom i trzymałaś swojej koncepcji. Bardzo malowniczo wijące się rabaty. Świetne kompozycje, fajnie dobrane kolory i bardzo dobre proporcje. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona bo twoje zdjęcia zwykle trochę wydłużają perspektywę.
A róże masz cud miód i orzeszki Dobrze że na nie postawiłaś bo mają wymarzone warunki. Reszta też bardzo mi się podoba, długo by pisać.
Koniecznie więcej fot rabaty z Szałwią Schwelkenburg czy jak tam ona się nazywa, bo piękna
Moje fotki też do bani telefonem. Tam profesjonalny sprzęt potrzebny.
Dzięki za ciepłe przyjęcie
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kasya 05:36, 02 lip 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42630
No i następnym razem, na sesję trzeba się umówić na 6 rano

Aga, a ty swoje fotki o jakiej porze robisz ?
Południe to najgorsza pora, wszystko spłaszczone i jednolite

April napisał(a)
Aga, dziękuję za możliwość zobaczenia twojego ogrodu na żywo. Jak ja się cieszę że oparłaś się początkowym naciskom i trzymałaś swojej koncepcji. Bardzo malowniczo wijące się rabaty. Świetne kompozycje, fajnie dobrane kolory i bardzo dobre proporcje. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona bo twoje zdjęcia zwykle trochę wydłużają perspektywę.
A róże masz cud miód i orzeszki Dobrze że na nie postawiłaś bo mają wymarzone warunki. Reszta też bardzo mi się podoba, długo by pisać.
Koniecznie więcej fot rabaty z Szałwią Schwelkenburg czy jak tam ona się nazywa, bo piękna
Moje fotki też do bani telefonem. Tam profesjonalny sprzęt potrzebny.
Dzięki za ciepłe przyjęcie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
LIDKA 09:03, 02 lip 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7508
A ja widze że dziewczyny potwierdzają to co cały czas zaiważałam. Niezwykłą pracowitość Agnieszki.
I troche Wam zazdroszcze tak po ludzku że się tak możecie spotkać.

Aguś brawo za piękny ogród.

Czekamy na fotki.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
jolanka 11:30, 02 lip 2023


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Obiecałam troszkę zdjęć z ogrodu Agi więc pokażę. Tylko tak, zdjęcia robione telefonem, w samo południe. Ani sprzęt, ani pora. Następnym razem jak Agnieszka zaprosi to posiedzimy dłużej, słoneczko będzie niżej, weźmiemy aparat...
Rzeczywiście ogród na żywo inaczej wygląda. Zupełnie inna perspektywa ( na zdjęciach jest po prostu wszystko bardziej wydłużone i płaskie), rośliny z bliska są po prosty piękniejsze niż na zdjęciach. Zupełnie też nie widać tych wypasionych róż, krzewów, bylin. Cóż, trza osobiście

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 11:35, 02 lip 2023


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 11:38, 02 lip 2023


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 11:42, 02 lip 2023


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Judith 11:45, 02 lip 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10228
Jolanko, piękne zdjęcia!
A wrzucisz to z konarem pustym w środku?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
jolanka 11:46, 02 lip 2023


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Kiedy chodzi się wzdłuż rabat, uwagę przykuwają piękne detale, rośliny:



____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 11:49, 02 lip 2023


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies