Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

Dominika11 13:17, 07 paź 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
dobra dobra, już nic nie mówię - cccccciiiiiiiiiisssssssszzzzzzzzzzzzaaaaaaa
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 13:17, 07 paź 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
abiko napisał(a)
kurcze.. a ja je tak lubię
ja też
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
abiko 13:26, 07 paź 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
ok.. trawy zostają hakone jak najbardziej, tak patrzę na ten kawałek i jakby zrobić je tak od klonu (ten patyk) żeby tworzyły taką szarfę czasami przerwaną wijącą się wśród bukszpanów byłoby chyba ok. A na wiosnę kwitłyby krokusy. I może wystarczy Cis jest cięty na ładne tło i jakoś rośnie. Zostaje kwestia co dać za gazem przedłużenie cisów. Tutaj przeżyje tylko coś co zamiera na zimę, bo śnieg spadający nie daje szansy.

Dominika11 tak łatwo się nie poddawaj, ja mam jeszcze z 4 rabaty do zmiany serio..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Anda 13:35, 07 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Bedzie ladna rzeczka wsrod hakone
A za gazem przedłużenie cisów to tez strona wschodnia i slonce tylko rano?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
margaretka3 13:35, 07 paź 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
abiko napisał(a)
Chciałabym zmienić ten przedogródek, bo jest dla mnie za smutny. Na jesieni nic się nie dzieje.. żurawki wypadły i chyba ich tu nie chce. Myślałam o trawach.. tylko co, żółte, czerwone? To wschodnia strona. Czy hakonechloe?


Aguś, żółta trawka bardzo rozjaśni to miejsce. Mówiłam, że trzeba polubić?? ha ha.
A gdybyś jakąś wyższą trawą (jako drugi gatunek) zasłoniła skrzynkę? Kuleczkę spod niej ciut przesunąć...
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Sebek 13:43, 07 paź 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
abiko napisał(a)
Chciałabym zmienić ten przedogródek, bo jest dla mnie za smutny. Na jesieni nic się nie dzieje.. żurawki wypadły i chyba ich tu nie chce. Myślałam o trawach.. tylko co, żółte, czerwone? To wschodnia strona. Czy hakonechloe?



może rzeczywiście hakone? Szybko rusza u co najważniejsze jest niskie - a to przy cięciu ważne
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
abiko 14:19, 07 paź 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Anda napisał(a)
Bedzie ladna rzeczka wsrod hakone
A za gazem przedłużenie cisów to tez strona wschodnia i slonce tylko rano?

Tak słońce jest tylko rano.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 14:20, 07 paź 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
margaretka3 napisał(a)

Aguś, żółta trawka bardzo rozjaśni to miejsce. Mówiłam, że trzeba polubić?? ha ha.
A gdybyś jakąś wyższą trawą (jako drugi gatunek) zasłoniła skrzynkę? Kuleczkę spod niej ciut przesunąć...


Byłoby fajnie, ale wtedy nie będę miała przejścia do drzewa pod tarasem. No chyba,że w końcu zabronią palić w kominkach wtedy mogę przesunąć
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 14:38, 07 paź 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Ok, plan jest teraz jaka hakone.. all gold, ta rosnie chyba wolniej niż aureola..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Luki 14:50, 07 paź 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ja może mało obiektywnie, ale ja za hakone jestem jakoś do buksów najbardziej mi pasuje do tego od tej trawki buksy się nie niszczą jak zaczną się stykać, przynajmniej u siebie to zauważyłem, od carexow miejsca styku z bukszpanami zaczęły mi łysieć i przestawały rosnąć. Do tego krokusy na wiosnę i będzie super
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies