Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

Katkak 17:24, 30 paź 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękna dalia, a buczka bym nie ruszała bo to przecież drzewo będzie, to trawy i tak będą mniejsze niż drzewo

Ale Aga ma dla niego fajną miejscówę Sylwuś. A zamiast buczka posadziłabym w tym miejscu drzewko na nóżce, w sensie, żeby liście nie wyrastały od samego dołu. Aguś na Ambrowca namawiam . Po grujecznika już do mnie przyjeżdżałaś, to może wiosną po ambrowca???
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anda 17:30, 30 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
abiko napisał(a)


Jak u Ciebie Tylko u ciebie ma chyba łatwiejszy klimat?
Jak pisałam zawsze na jesień jest najładniejsza


Jak zobaczyłam Twoje kompozycje to pomyślałam, że bardzo podobny gust mamy U mnie klimat łagodniejszy.
Twój berberys ostatnio wpadł mi w oko w szkółce. On lubi mocne słońce i suchość na rabacie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 17:47, 30 paź 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Katkak napisał(a)

Ale Aga ma dla niego fajną miejscówę Sylwuś. A zamiast buczka posadziłabym w tym miejscu drzewko na nóżce, w sensie, żeby liście nie wyrastały od samego dołu. Aguś na Ambrowca namawiam . Po grujecznika już do mnie przyjeżdżałaś, to może wiosną po ambrowca???

Wiem bo mi mówiła, ale w tym miejscu też mu fajnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
abiko 18:06, 30 paź 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Katkak napisał(a)

Ale Aga ma dla niego fajną miejscówę Sylwuś. A zamiast buczka posadziłabym w tym miejscu drzewko na nóżce, w sensie, żeby liście nie wyrastały od samego dołu. Aguś na Ambrowca namawiam . Po grujecznika już do mnie przyjeżdżałaś, to może wiosną po ambrowca???

Kasia ścianę masz na myśli ? U ciebie będę w czwartek ale raczej nie wstąpię ambrowiec duży chyba do mnie.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 18:10, 30 paź 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Anda napisał(a)


Jak zobaczyłam Twoje kompozycje to pomyślałam, że bardzo podobny gust mamy U mnie klimat łagodniejszy.
Twój berberys ostatnio wpadł mi w oko w szkółce. On lubi mocne słońce i suchość na rabacie?

U mnie rośnie na patelni i nic mu się nie dzieje, ale jak bym mały to w upalne dni podlewalam. Admiration u mnie nie choruje, nawet gąsienice go nie jedzą w przeciwieństwie do pozostałych polecam jest śliczny.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 18:11, 30 paź 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
sylwia_slomczewska napisał(a)

Wiem bo mi mówiła, ale w tym miejscu też mu fajnie

Jakoś nie wiem ciagle, niby bym chciała ale..
Ta ściana jest wielka i pusta i mi nie pasuje.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Anda 18:12, 30 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
abiko napisał(a)

U mnie rośnie na patelni i nic mu się nie dzieje, ale jak bym mały to w upalne dni podlewalam. Admiration u mnie nie choruje, nawet gąsienice go nie jedzą w przeciwieństwie do pozostałych polecam jest śliczny.


Super, dzięki, zapisałam sobie i na wiosnę będę na niego polować
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Katkak 18:13, 30 paź 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
abiko napisał(a)

Kasia ścianę masz na myśli ? U ciebie będę w czwartek ale raczej nie wstąpię ambrowiec duży chyba do mnie.

Buczka bym dała tam gdzie planujesz, czyli na ścianę. a w miejsce buczka ambrowca. Oj tam za duży. Przecież szczepiony na pniu w górę już rósł specjalnie nie będzie. Tylko korona się ładnie rozrośnie. A czemu nie wstąpisz?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
abiko 18:19, 30 paź 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Anda napisał(a)


Super, dzięki, zapisałam sobie i na wiosnę będę na niego polować

Ewa jeszcze w hortensjowym znajdziesz cudny kolor innego takiego bardziej pomarańczowego. Muszę tylko poszukać, bo zapomniałam nazwy ale jest cudny. Tez niski.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 18:20, 30 paź 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Katkak napisał(a)

Buczka bym dała tam gdzie planujesz, czyli na ścianę. a w miejsce buczka ambrowca. Oj tam za duży. Przecież szczepiony na pniu w górę już rósł specjalnie nie będzie. Tylko korona się ładnie rozrośnie. A czemu nie wstąpisz?
bo jadę z kolega w delegacje a on nie ogrodowiskowy
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies