Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

sylwia_slomc... 18:11, 19 sty 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
abiko napisał(a)
Sylwia żółte, jakie czerwone Masz je tutaj z 2015 roku na skarpie.



Jak sobie je wykopiesz to Twojeszt.. kurcze z 20 na bank. Tylko mi z Ł. skarpy nie zdemolujcie za bardzo

Spoko może nie będzie tak źle jak myślisz
Zastanawiam się czy te cisy zgrają się charakterem z drzewami sąsiada, bo pęcherznice super tam pasowały
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:12, 19 sty 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
abiko napisał(a)


No to jej się przyjmą. Przynajmniej mniej liści w gabionach mieć będę i łatwiej ciąć cisy niż pęcherznice od strony sąsiada, któremu przeszkadzają. Przecież lepiej drut kolczasty mieć.

To jest argument
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:14, 19 sty 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
abiko napisał(a)
Kurcze.. kupiłam dziś fotel, niby Chierowski i teraz się zastanawiam czy ja sobie poradzę z odnowieniem. Robiłyście takie rzeczy?
Już nie wspomnę o krześle, Kasia widziała i stoliku PRL.

A gdzie ten fotel? pokaż
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 18:51, 19 sty 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agus w kwestii podzialu przestrzeni, nad ktoeym się zastanawiasz... a moze jakąś mp okragla rabate zrobisz na srodku trawnika tam, gdzie chcesz miec T n podzial. Na środku posadzilabys jakies wymarzone drzewo, potem coraz nizek przez krzewy i bylint. Ab może jakies male ciurkadelko by się znalazlo tam, lub jakas fajna mala fontanna na baterię słoneczną... tak so ie gdybam. I podział przestrzeni by byl i miejsce na nowe chciejstwa .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Rench 22:03, 19 sty 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Fajny pomysł z tym tarasikiem osłoniętym od sąsiadów
I jeszcze ciurkadełko.... marzenie
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
sylwia_slomc... 23:16, 19 sty 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Ależ masz te kanty Kobieto jak brzytwy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:23, 19 sty 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Katkak napisał(a)
Agus w kwestii podzialu przestrzeni, nad ktoeym się zastanawiasz... a moze jakąś mp okragla rabate zrobisz na srodku trawnika tam, gdzie chcesz miec T n podzial. Na środku posadzilabys jakies wymarzone drzewo, potem coraz nizek przez krzewy i bylint. Ab może jakies male ciurkadelko by się znalazlo tam, lub jakas fajna mala fontanna na baterię słoneczną... tak so ie gdybam. I podział przestrzeni by byl i miejsce na nowe chciejstwa .

Nie wiem Kasiu czy akurat okrągłą , bo Aga ma linie proste , ale pomysł fajny w innym kształcie


Gdyby Im na trawniczku nie zależało za bardzo to myślę, że można by śmiało wygospodarować w ogrodzie ze trzy cztery pokoiki, a pod zielonymi ściankami nowe wąskie rabatki, wejścia mogłyby meandrować po przekątnych, czyli raz z lewej raz z prawej i już byłoby intymnie, a ile miejsca na nowe rośliny i ciekawość co jest dalej. Dzieciaki mogłyby w chowanego się bawićPrzemyśl Aguś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ozz 04:55, 20 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Cześć, jakie zmiany? Drzewo jeszcze nie posadzone? ☺
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
abiko 10:03, 20 sty 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
sylwia_slomczewska napisał(a)

Właśnie dlatego szkoda je wywalać

No wyobraź sobie je już u siebie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 10:05, 20 sty 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
sylwia_slomczewska napisał(a)

Spoko może nie będzie tak źle jak myślisz
Zastanawiam się czy te cisy zgrają się charakterem z drzewami sąsiada, bo pęcherznice super tam pasowały


No w zanadrzu mam jeszcze tuje. Wszystko fajnie pieknie, bo ja lubię te pęcherznice, ale ciężko się je tnie na tej skarpie, ilość liści mnie poraża, a bardziej ich wyciąganie z gabionów i w zimie, mam ażurek
Sylwia ale ja cisy mam przecież tam na różance, nie pasują?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies