Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

abiko 20:51, 19 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
kasiek napisał(a)
O prosze pierwsze symptomy wiosny! Ławka cudowna - moje marzenie (kiedyś )
Co do przestrzeni to jest o czym mysleć, faktycznie najpierw przesłony...
Koniecznie pooglądaj kilka odcinków - to Katka mi poleciła - małe ogródki, burza pomysłów i fantastyczne pomysły na podział działeczki i przesłony! Naprawde polecam
https://www.youtube.com/watch?v=5tMMBQssjW8&list=PLVO9IvztDCXzVpWro-OYk4fA7TrzBISJ6&index=1


Oglądam Kasia, oglądamTe przesłony mnie zalamują. Ławka była moim marzeniem, spełniła się dzięki Karoli, choć szkoda że takich okolicznościach.

____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:54, 19 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
renatamama3 napisał(a)
Aguś ,ja takiego jednego peciarza nauczyłam gdzie się pety wrzuca ,zbierałam przez kilka dni ,aż w końcu trafiły na jego stół w kuchni .

Ja bym zrobiła chyba takie ogrodzenie i puściła powojniki lub winobluszcz .Pasuje do Twoich gabionów .
http://polskie-pastuchy.pl/wp-content/uploads/2014/11/horizont-ogrodzenie.jpg


Ech.. szkoda słów Renia, ja się nie nadaje chyba do ludzi, bo to co mi się wydaje głupotą u innych jest normą. Jak wygrać z takimi.. nie wiem. Zresztą dlatego pokazałam wam to co widzę co rano, pal lich jaki mają ogród i czy mają, ale te pety są wszędzie, na kostce, u mnie.. i tak sobie przerzucamy

Nie.. tylko nie winobluszcz Sąsiad ma winobluszcz u siebie, a ja nie chcę go na elewacji. Dlatego myślałam,że bluszcz byłby lepszy.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:59, 19 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Anusia, witaj - tłumaczę, i nie rozumiem, cóż.
Ewcia - no to jest właśnie urok szeregówek. Co jak przejdzie? Niestety ale naród nasz jest jaki jest.. Clemtisy u mnie tak rosną nie bardzo. W tym miejscu jest sama glina, samiuteńka.. muszę tam dużo wybrać, żeby coś posadzić, chociaż z drugiej strony clematis lubi nogi w cieniu glowe w słońcu, a to wystawa południowa właśnie. Hmm...
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 09:05, 20 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Pytanie do Magnoli, może zajrzy Co dać powojnikom w nogi, tym botanicznym? bo ja zaplanowalam sobie właśnie powojnik przy barierce i wejściu na taras od ogrodu, ale tam jest wystawa poludniowo-zachodnia jednak. Rabata ma być z piwoniami, trawami, bukszpanem i czymś niebieskim
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Milka 15:18, 20 mar 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
abiko napisał(a)
a na koniec mój widok co rano.. sąsiadów pety, które mam wszędzie u siebie, w końcu na wsi mieszkają nie.. (takie tłumaczenie)








Nie dziwię się, że się wkurzasz. My palacze, ale nie cierpię petów, ani w domu ani na ogrodzie, bardzo tego pilnuję, obce poznam, bo grube, a my cienkie palimy.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:19, 20 mar 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
abiko napisał(a)
Bo ja romantyczna jestem i rozważna, choć nie wyglądam

Dlatego, ta ławeczka, cudo...pasuje, jak ulał
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
abiko 15:26, 20 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Milka napisał(a)

Nie dziwię się, że się wkurzasz. My palacze, ale nie cierpię petów, ani w domu ani na ogrodzie, bardzo tego pilnuję, obce poznam, bo grube, a my cienkie palimy.


Irenko,oni tak mają właśnie przed domem.. a niech mają, tylko niech nie lądują u mnie.
I chyba znalazłam pergolę do siebie, muszę tylko przedyskutować z eM
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Pszczelarnia 16:24, 20 mar 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dziękuję.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 16:27, 20 mar 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A z sąsiadami trzeba "po wiejsku" - sami się proszą. Jakiś koszmar. Ale pierwsza zasada - najpierw rozmowa.


Ławka stylowa i urocza.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Katkak 16:58, 20 mar 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agus lawka miodzio. Pokaż jaka pergola wpadła Ci w oko, ciekawa jestem .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies