Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 12:34, 03 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
anpi napisał(a)
Magda u Ciebie naprawdę jakieś przyśpieszenie, to nie dziw się, że i chwasty się rozbujały( wiem,że to nie pocieszające, ale większe łatwiej wyrwać!)
Ja z robotą ogrodową mocno jestem do tyłu, bo do Świąt zero czasu na ogród przez pracę, a teraz jak mam ciut wolniejszy tydzień, to pogoda mokra. Płaczę razem z deszczem, bo bardzo liczyłam na ten tydzień prac w ogrodzie. Chwasty na warzywniaku też zaczynają szaleć, ale one nie uciekną. A najgorzej, że nie przyciełam i nie upiełam jeszcze róż pnących, a one w coraz większych lisciach Chciałam poprzesadzac różne siewki z ogrodu ozdobnego do podrośnięcia do "przechowalnika" na warzywniaku. A potem deszczu to ich nie wydostanę z mojej g3stwiny na rabatach. Z malowania drewnianych elementów ogrodu u z wertykulacja trawnika też nici!!! Tak więc ech! Dokończę pikowanie rozsad w domu i trzeba się brać za zaległe prasowanie A można się było tak przyjemnie styrać się w ogrodzie Ale co ja będę Tobie narzekać... Trzeba się cieszyć tym co jest, deszczyk pada, wkoło robi się zielono


Aniu

może pogoda się poprawi i zrobisz ,to co zaplanowane -u nas dziś słoneczko ,ale zimny wiatr -wyszłam na krótki spacer i ucekłam szybciutko do chaty
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:43, 03 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
inka74 napisał(a)
Madzia, macham i ściskam. Odpoczywaj jak najwięcej, niech cię ręce nie swędzą do prac ogrodowych.
Patrzę na wasze zdjęcia i trudno uwierzyć jak to wszystko przyspieszyło. Moje szafirki jeszcze w ziemi a twoje w pełni koloru. Pył do nas nie dotarł, teraz za to pada i 10 stopni a wczoraj +25 stopni było.


Iwonka cieszę się ,że zajrzałaś

odpoczywam ,oglądam seriale i jakoś wytrzymuję bez prac ogrodowych -może temu ,że przed operacją styrałam się na maksa ,żeby wszystko przygotować

i trochę wkurza mnie fakt ,że ledwie 2 tygodnie minęły a chwasty szaleją

Buziaki


Ps - zrobiłaś obłędny przegląd ciemierników -czad

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
April 12:45, 03 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Że cię grupa mazowiecka nawiedzi w tym sezonie to pewne, przygotuj się, bo zainteresowanych coraz więcej Musimy jakiś zlot czarownic zaplanować, namioty i materace zakupić, i się zorganizować komunikacyjnie Ale to jeszcze czas, póki co najważniejsze żebyś tym się nie stresowała i w swoim tempie wracała do zdrowia.
Miodunkę chętnie "ukradnę" jak przyjadę ale nie przejmuj się tym na razie. Może jeszcze uda mi się gdzieś w okolicy upolować. Nie wiedziałam że taki kolor jest. Chociaż jak piszesz że czerwona... no nie wiem, na zdjęciu jest taka trochę cukierkowa, jak róże Leonardo
____________________
April April podbija las Mazowsze
Magleska 19:22, 03 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Jola bardzo się cieszę spaniem się nie przejmujcie -zorganizuje się wszystko ,jak tylko termin ustalicie z dziewczynami

wyszukałam w necie ,że chyba to jest :Miodunka czerwona Pulmonaria rubra -to taka czerwień nieoczywista ,nienachalna ,trudno ją dobrze określić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ewsyg 19:48, 04 kwi 2024


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Magda, u Ciebie jak zwykle przepięknie.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Magara 19:56, 04 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6823
Madzia, melduję, że zaglądam No i zazdroszczę widoków wiosennych oczywiście
Na chwasty nie patrz, ogród swój znasz, pod nogi nie musisz patrzeć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Kordina 20:07, 04 kwi 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4751
Och Magdo, Ty niedościgniona!
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Agatorek 22:33, 05 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
April napisał(a)
Że cię grupa mazowiecka nawiedzi w tym sezonie to pewne, przygotuj się, bo zainteresowanych coraz więcej Musimy jakiś zlot czarownic zaplanować, namioty i materace zakupić, i się zorganizować komunikacyjnie Ale to jeszcze czas, póki co najważniejsze żebyś tym się nie stresowała i w swoim tempie wracała do


Nie wiem, jak dziewczyny, ale ja raczej celuję w sierpień/początek września. Najwyżej przyjedziemy na dwa razy

Widoki prześliczne. U Was wiosna wyrywniejsza
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 06:59, 06 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
ewsyg napisał(a)
Magda, u Ciebie jak zwykle przepięknie.


Ewa dziękuję Kochana teraz jest mój ulubiony czas w ogrodzie -co prawda ogród wygląda jak w maju ,a jest początek kwietnia -..... co zrobić -tak się chyba klimat zmienia

Buziaki
ps .przecudną wisienkę zakupiłaś





____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:08, 06 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Magara napisał(a)
Madzia, melduję, że zaglądam No i zazdroszczę widoków wiosennych oczywiście
Na chwasty nie patrz, ogród swój znasz, pod nogi nie musisz patrzeć


Daga to tak jak ja -wszędzie w ulubione zaglądam ,ale często nie wiem co napisać -tak ,że tylko pięknie ,to jakoś mi głupio i lecę dalej..

staram się bardzo chwastów nie widzieć ,ale teraz zaczął wyłazić skrzyp - masakra -chyba dziś przekupię córę ,żeby tylko nim się zajęła


za to nagminnie cykam fotki jak głupia ,więc będę nimi zamęczać

pozazdrościłam Ci regaliku na popierdółki ,a że regaliku u mnie brak i jakoś na razie nie wiem ,jak on miał by wyglądać ,to stworzyłam sobie ze skrzynek starych takie cuś
na razie przesuwam co kawałek ( lewą ręką lub nogą ,żeby nie było ) i zastanawiam się ,czy mi pasuje haha


i z tego braku możliwości ciężkich prac dokładam popierdółek na taras
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies