Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

sylwia_slomc... 09:11, 06 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82617
Majowa wiosna zagościła w ogrodach, ale że już Ci rodek kwitnie to szok. Mam dla Ciebie popierdółkę bardzo w Twoim stylu Boho, trzymam ja już od grudnia i jak tylko zobaczyłam to wiedziałam, że koniecznie dla Ciebie musi być Choć teraz się zaczęłam zastanawiać czy już czegoś podobnego nie masz. Trudno najwyżej będziesz miała więcej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Judith 09:53, 06 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10336
Maglesko, zachwycająco jest . Przygotowałaś ogród na wiosnę, wiosna jest, zatem co pozostaje? - podziwiać . Co niniejszym czynisz i jeszcze nam pozwalasz .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
mrokasia 13:41, 06 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18350
Popierdułki tarasowe bardzo przyjemne dla oka. Podziwiam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 15:55, 06 kwi 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Magleska napisał(a)
Iwonka cieszę się ,że zajrzałaś

odpoczywam ,oglądam seriale i jakoś wytrzymuję bez prac ogrodowych -może temu ,że przed operacją styrałam się na maksa ,żeby wszystko przygotować

i trochę wkurza mnie fakt ,że ledwie 2 tygodnie minęły a chwasty szaleją

Buziaki
Ps - zrobiłaś obłędny przegląd ciemierników -czad

Kochana, ja często zaglądam ale nie zawsze mam natchnienie do pisania. Czasami dogania mnie proza życia i zamykam się w sobie. Chwasty i u mnie szaleją ale na razie przestaję je widzieć zza liści tulipanów liści, bo niestety duzo nie powtórzyło kwitnienia. Coraz gorsze jakościowo te cebulki sprzedają a mnie się już nie chce setkami i tysiącami ich sadzić.

Ciemiernikoza u mnie zaawansowana i niuleczalna Kocham kształt ich kwiatów i różnorodność. I za to, że są gdy jeszcze prawie niczego innego kwitnącego nie ma.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 18:13, 06 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Ale widoczki zapodałaś wspaniałe. Taki pożytek z tej sytuacji że fotek natrzaskasz. Taras dopieszczasz. Te skrzynki też fajnie wyglądają.
Tulipany super.
Ogród cały czas wygląda na wumuskany. Tak więc nie panikuj z chwastami. Zawsze uważałam że większe łatwiej się wyrywa
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 18:15, 06 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Agatorek napisał(a)


Nie wiem, jak dziewczyny, ale ja raczej celuję w sierpień/początek września. Najwyżej przyjedziemy na dwa razy

Widoki prześliczne. U Was wiosna wyrywniejsza


Myślę że my też wcześniej jak w sierpniu to się nie wybierzemy. Musimy zgrać terminy urlopowe. No i jak będzie pasować Madzi i Monice, bo do niej też chcę jechać.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Wafel 22:00, 06 kwi 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1138
I kukliki już kwitną? Jak się sprawdzają? Mam na razie tylko jednego Mai Tai, nie wiem czy mu się u mnie spodoba , chętnie bym jeszcze ze 2 sztuki posadziła, zauroczyły mnie w tym roku, przez podglądanie tych waszych kompozycji dziewczyny
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
LIDKA 22:43, 06 kwi 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7701
Madzia tej wiosny fotek nie żałujesz. Pięknie jest. Tyle koloru że faktycznie moźna pomyśleć że to maj.
Bibelotki tarasowe super.
Taras masz niezwykle przytulny.

Lubię ozdoby ale mam mało. Może jak pergole zamontujemy i bedzie daszek to Coś podostawiam.

Bardzo mi się u Ciebie podoba.
Jesteś moją inspiracją Ogrodniczko-Wojowniczko.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Magara 23:57, 06 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7056
Madzia, ja mam regalik z popierdółkami i doniczusiami, żeby mieć na czym oko zawiesić jak na rabatach łyso
A u Ciebie jest oko na czym wieszać niezależnie od regalików i półeczek
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 07:33, 07 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11936
Magarku, Twój regalik z popierdułkami rewelacyjnie zainspirował Magdę Muszę zacząć odgruzowywać moje ogrodowe ozdobniki, bo lato minie zanim trafią na miejsca docelowe
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies