Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Joaśki ogród z wyobraźni - początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Joaśki ogród z wyobraźni - początki

madzielena 09:25, 07 kwi 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Kuferek w połączeniu z zawartością zadaje szyk! Nie no, snobistycznie nam się zrobiło Możesz się pochwalić wszem i wobec, że stać Cię, aby w luim narzędzia trzymać

Sadzonkami się nie trap - trawki jeszcze śpią, u nas w pracy trawkowe łany jeszcze nie ruszyły. A żurawki mają jakieś nadmoce i na pewno jeszcze będziesz miała z nich pociechę
____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
Joaska 09:40, 07 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Mala_Mi napisał(a)
Asiu w doniczkach wszystko zawsze gorzej rosnie. Na trawy jeszcze nie pora... nawet w gruncie śpią.
Styl industrialny jest modny kup większa....
Luj ma bardzo odpowiedzialna role i powinien być dumny.... to nie torebka na fiu bzdziu.... wart swej ceny.


No wiem że w doniczkach na dłuższą metę nie da się, albo trzeba przesadzać w większe a na to już nie mam siły, bo skoro lada moment będę sadziła do ziemi... ja lubię takie industrialne dodatki więc....
lui też trochę industrialnie wygląda
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Joaska 09:41, 07 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
bociek napisał(a)
Anek Ba no masz Luj rzadzi i wymiata Razem z Guciem Rozwalilyscie mnie na lopatki Laski Jestescie zajefajne


Bociuś bo na tym forum to same fajne babki są
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Joaska 09:42, 07 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Mala_Mi napisał(a)


Moje takie były.. myślałam, że po nich.. opryskałam florowitem jakieś 3 dni temu, potem przycięłam.. .. dziś w nocy spadł deszcz.. i odzyskują kolor.. a były jak zdechłe.. Nie jest tak źle.... uwierz mi.. moje też takei były.. jeszcze nie rewelacja, ale widać że sie popoprawiają.. nawet tera mogę nazwać kolor, że bardziej sie skłaniam do zielonego


W sobotę podlewałam florowitem, w taki razie dzisiaj opryskam jeszcze ... czy to już będzie za wiele??
No jak patrzę na te moje bukszpany to mam ochotę się ich pozbyć i żadnych obwódek bukszpanowych nie planować i kulek nie mieć ... jak mają takie kapryśne być i tak wyglądać...
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Joaska 09:44, 07 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Sebek napisał(a)
Aaaaaale sadzonek Jak to wszystko posadzisz to za chwilę miejsca na rabatach braknie

Sebuś spokojnie, działka duża ... miejsce się znajdzie a doniczkowo pewnie tylko wystarczy na jedną stronę ogrodu ale i to dobre
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Joaska 09:50, 07 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
madzielena napisał(a)
Kuferek w połączeniu z zawartością zadaje szyk! Nie no, snobistycznie nam się zrobiło Możesz się pochwalić wszem i wobec, że stać Cię, aby w luim narzędzia trzymać

Sadzonkami się nie trap - trawki jeszcze śpią, u nas w pracy trawkowe łany jeszcze nie ruszyły. A żurawki mają jakieś nadmoce i na pewno jeszcze będziesz miała z nich pociechę


Kurcze jak w sobotę patrzyłam na te moje trawy to na prawdę nie wyglądają najlepiej, ale może tak jak mówisz śpią .... mam zamiar dokupić ziemię i podzielić kilka kępek, to od razy się zorientuje jak wygląda sytuacja od korzeni, a i taki podział może je nieco pobudzić do życia.... zobaczymy oby żyły
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Milka 15:38, 07 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mniej więcej kumam o co chodzi z tym kuferkiem
chyba jednak ta firletka nie odbije, zbyt wyżarta, ale zostawiłam w ziemi, poczekam
Czy ja miałam tobie coś wysłać, bo zapomniałam?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
BASIA8 15:52, 07 kwi 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Asieńko najlepszego z okazji kolejnej seteczki Buziam i również pozdrawiam
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Joaska 21:23, 07 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
irena_milek napisał(a)
Mniej więcej kumam o co chodzi z tym kuferkiem
chyba jednak ta firletka nie odbije, zbyt wyżarta, ale zostawiłam w ziemi, poczekam
Czy ja miałam tobie coś wysłać, bo zapomniałam?


Irenko firletką się nie przejmuj wywal, w tym tyg. mam jechać do babci to u niej są zdrowe firletki to ukopię dla Ciebie, widzisz u mnie sa teki problemy, na działce koło budowy zwierzyna wyżera mi kwiatki, a w domu w doniczkowie, wywalałam dzisiaj z traw jakieś dziwne jajeczka i 2 pędraki .... zła jestem jak nie wiem... gdybym wszystko trzymała u babci było by ok ..... a teraz czeka mnie przegląd około 200 doniczek i wytrzepywanie ziemi żeby tego dziadostwa nie roznosić .... do żurawek nawet nie podchodzę ... w sobotę idzie w ruch Ema 5 i chyba musze nabyć nicienie.......




z lepszych wieści to trawy żyją - albo raczej do dziś żyły, bo dzisiaj zostały , otrzepane z ziemi, podzielone i posadzone do nowych doniczek.... jak by przeżyły to by było super bo jest tego troszkę
doniczek zamiast ubywać to się znowu mnożą ... nie mam już gdzie ustawiać..... jest jednak nadzieja że niebawem zacznę przenoszenie na działkę tylko znowu kolejny problem, muszę zabezpieczyć rabaty przed zwierzyną ....bo raczej ogrodzenia w tym roku nie będzie....
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Joaska 21:23, 07 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
BASIA8 napisał(a)
Asieńko najlepszego z okazji kolejnej seteczki Buziam i również pozdrawiam

A dziękuję serdecznie... nawet nie zauważyłam że była okrągła liczba
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies