Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Joaśki ogród z wyobraźni - początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Joaśki ogród z wyobraźni - początki

Milka 12:34, 11 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A nie mówiłam, że ruszą trzeba być cierpliwym, a my ogrodnicy tej cnoty chyba nie posiadamy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
BASIA8 19:19, 12 kwi 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Joasiu daj znać jak tam było na targach Pozdrawiam .
P.S. Mam nadzieję że udało się kupić jakieś fajne roślinki.
Buziam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Joaska 20:36, 12 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
beta napisał(a)
uśmiałam się z Luja i Guciego....fajne


Noo jak by nie było trochę humoru to w życiu było by nudno!
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Joaska 20:39, 12 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
kitek81 napisał(a)
Asiu, czytam, ze już roślinki ruszyły, ale moje z gruntu też dopiero co, trawę też już złapałam, żeby wyrwać, a dopiero potem zobaczyłam, że jednak coś tam rośnie
jak podlałaś florovitem, to zaraz będziesz miała na nowo busz
widok z okna super! my sąsiadów też mamy blisko, więc znam ten ból, na tej stronie właśnie mamy już posadzone tuje i inne takie
pozdrawiam :*


No wiesz kitek ruszyły to może za dużo powiedziane, ot widać że żyją
co do strony od sąsiadów to chyba będą choiny ... podobają mi się bardzo i wolę trochę poczekać na busz, ale mieć to co się podoba chociaż tuje to też niezła opcja, z cisów w tym miejscu chyba rezygnuję bo za długo musiałabym czekać na pożądany efekt. no i chyba choina mi tam po prostu konweniuje
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Joaska 20:41, 12 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
irena_milek napisał(a)
A nie mówiłam, że ruszą trzeba być cierpliwym, a my ogrodnicy tej cnoty chyba nie posiadamy

Irenko , ale wiesz co na prawdę te co podzieliłam i przesadziłam do nowej ziemi i doniczek widać że ruszają, pewnie miały ciasno no i pozbyłam ich tych jajek opuchlakowych ..... kurcze ale mam z tym problem.... chyba nie mam wyjścia i musze chemię zastosować bo nic z tego nie będzie, mus do madżenki napisac bo ona w chemii ogrodniczej mszczyni jest
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Joaska 20:45, 12 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
BASIA8 napisał(a)
Joasiu daj znać jak tam było na targach Pozdrawiam .
P.S. Mam nadzieję że udało się kupić jakieś fajne roślinki.
Buziam.

Jestem trochę rozczarowana targami...niby dużo było wystawców niby dużo roślina ...ale nie koniecznie tych szukałyśmy, a jak już było coś ciekawego to za maleństwo ponad 20 zł to jest wg mnie rozbój w biały dzień,
kupiłyśmy dosłownie po roślince, chociaż dziewczyny chyba jakieś cebulowe pokupowały ... ,

ale nie o targi w sumie chodziło tylko o spotkanie i wspólne plotkowanie i gadanie i w ogóle to dziewczyny super są i było świetnie

pewnie dziewczyny wcześniej jakieś zdjęcia wrzuca niż mi się uda z aparatu na kompa wrzucić, chociaż jutro się postaram
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Konstancja30 20:52, 12 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Asiu jeszcze ciągle się do siebie uśmiecham tak miło spędziłam z wami dzień ...

wszystko napiszę i opiszę jak się ogarnę ... ale teraz szybciutko muszę o tej trawce co nie wytrzymałaś i ciachałaś ... jej "kwiat" u mnie jest ciut pokazany na stronie 216 ... obejrzałam gracillimusa i kaskade i bardziej mi pasuje na kaskade ... zobacz

http://sklep.trawy.eu/miscanthus-sinensis-gracillimus-miskant.html bez pióropusza

http://sklep.trawy.eu/miscanthus-sinensis-kaskade-miskant.html ... no jakby bardziej podobny ...

poczekamy do lata zobaczysz sama ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Joaska 21:15, 12 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104

Iza trawka jaka by nie była cudna będzie jak ma takie pióropusze ale podzielić ja musisz i to lada dzień bo pięknie się rozrosła
Iza super było znowu się z Wami zobaczyć i pośmiać! no zawsze mi brakuje czasu jak się widzimy ,,,, tak szybko dzień mija .....\\pozdrawiam!
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Madzenka 22:03, 12 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pokaż te kulki w doniczkach u siebie i wątku o opuchlakach
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
admete 06:40, 13 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Joasiu i ja dziękuję za cudne spotkanie!!!!
I strasznie żałuję że druga połowa - ta najbardziej ciekawa - czyli oglądanie Twoich poczynań doniczkowych, Twojej działki i domu mnie ominęła .
Ale mam nadzieję że szybko to nadrobimy

Zostawiam Joasię w akcji z sekatorem u Izy .
Przycinanie hortensji ( w lutym hahahahahha)
i robienie zaszczepek






Dziewczyny w sowim żywiole



Resztę wrzucę już u mnie

Buziaki zostawiam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies