Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Joaśki ogród z wyobraźni - początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Joaśki ogród z wyobraźni - początki

Joaska 09:20, 17 cze 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
admete napisał(a)
Cieszę się że jesteś

Powiem Ci że z tymi poziomami ciekawie wygląda .

Zadzwonię jak złapię jakąś spokojną chwilę bez krzyku dzieciaków


No ogród będzie wielopoziomowy, nie da się inaczej, bo "kopca kreta" wokół domu nie zaakceptuję, niestety taka usypana skarpa nie uporządkowana murkami do mnie nie przemawia i wręcz mi się nie podoba .... , tak że będą murki ... dużo murków i tarasy
dlatego sporo roboty mnie czeka przy przygotowaniu wszystkich tych tarasów, do przyszłych nasadzeń i trawników i obawiam się że w tym roku powstanie bardzo niewielka część ogrodu... no ale zobaczymy , czas pokaże.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Joaska 09:23, 17 cze 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
BEATA_S napisał(a)
Fajne masz pomysły Asiu ! Będzie pięknie Myślałam kiedyś o Tobie i Kasi i tak właśnie mi się wydawało "żeś " przepadła w tych wnętrzach



Ano przepadłam Beatko, no ale w sumie to tez jest przyjemne, takie urządzanie i wymyślanie ...
Teraz ogrodowo będzie się działo bardzo niewiele ale zawsze coś tam postaram się ruszyć do przodu, teraz najważniejsze są murki, żeby mi się ta ziemia nie rozjechała, a jak będą murki to wtedy pomyślę o reszcie
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Joaska 09:28, 17 cze 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Marzena2007 napisał(a)
Super pomysł z tarasami gabionowymi! Trzymam kciuki za postępy prac wnętrzarskich


Marzenko gabiony mi się podobały od dawna, ale nie sądziłam, że ud mi się wkomponować je w mój ogród, a tu okazało się że, żeby był ogród uporządkowany i geometryczny to musi być tarasowy ... czyli gabiony jakoś tak samoistnie się wkomponowały i wydaje mi się, że będą pasować tutaj idealnie ...
Prace wnętrzarskie się lada moment zaczną no i z tego co nam/mi się wydaje to uda nam się przeprowadzić pod koniec lata
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
gruba_dynia 12:43, 17 cze 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Hej hej, zapowiada się fajnie, ale naprodukujesz się tych gabionów, że hoho ... Mieliśmy z mężem w trakcie wykonywania ich, ogromne zniechęcenie, ale jak dorabialiśmy teraz jeszcze jeden to poszło szybciutko. Będę z pewnością zaglądać jak prace postępują.
____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
Joaska 13:05, 17 cze 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Wiem niestety że roboty będzie ogrom... i pewnie też zniechęcenie mnie weźmie, ale powoli do celu ..... najważniejsze zacząć a potem to jakoś pójdzie
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
beta 13:16, 17 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Cześć Asiu...widzę , że się nie nudzisz...pamiętam ten etap budowy domu...wystrój wnętrz...przyjemne to było, nie powiem, ale umęczyłam sie

a projekt z gabionami wygląda ciekawie...będzie miodzio jak juz zrealizujecie

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Joaska 14:21, 17 cze 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
no właśnie na razie projekt..... jak zaczne robic murki to dopiero wyłoni się jakiś konkretny kształt, bo na razie to nasyp wygląda ... średnio ciekawie tylko moje oczy wyobraźni widzą tam cudną przestrzeń

tak nawiasem mówiąc to muszę koniecznie szybko obsadzić płot od strony sąsiadów bo jak sąsiad zobaczy murek oporowy od swojej strony to się załamie!!!! a tak to zasłonię go zielonym ... no i chyba będą to tuje ... żon nie chętnie patrzy na choinę ...bo taka marna jest ... a tuje urosną szybciej ... niech i tak będzie przecież tuje to tylko tło dla całej rabaty
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
kitek81 07:35, 08 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
witam, a co tak przepadłaś ?
pewnie działasz ostro w ogrodzie
jak ukorzenione roślinki się mają? dają radę w te upały?
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Juzia 16:45, 08 lip 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38688
No właśnie Joaśka! Zdaj raport
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Kasial 12:51, 01 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Witaj Asiu.
Przejrzałam Twoje poczynania i widziałam niezłe zbiory roślinności. Czekam na realizację ogrodu
Zaznaczę i pozdrawiam
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies