Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Margaretkowe początki ogrodnictwa:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Margaretkowe początki ogrodnictwa:)

margaretka 22:21, 25 paź 2011


Dołączył: 21 wrz 2011
Posty: 27
Sebek napisał(a)
Eeee - jeszcze nie ma co sprzątać
Wystarczy wyciąć to i owo i czyste pole do sadzenia

Oj Sebek dzięki za podtrzymanie na duchu ale jest masa pracy począwszy od ogrodzenia wjazdu odrestaurowania domu no i plan na określenie miejsc użytkowych choćby na przyszłość i wysadzenie drzewek tylko jakich?
____________________
margaretka 22:23, 25 paź 2011


Dołączył: 21 wrz 2011
Posty: 27
zbigniew_gazda napisał(a)

Mówimy sobie po imieniu Taki zwyczaj, niezależnie od wieku


Chyba że ktoś przekroczy 100 lat i będą go przynosić do komputera - to się wtedy będziemy zastanawiać.

znam takie osoby które blisko są tej setki ale niejedną 40 by przegoniły w wielu sprawach
____________________
margaretka 22:24, 25 paź 2011


Dołączył: 21 wrz 2011
Posty: 27
bogumila_bienko napisał(a)
Jaki bałagan? Nic nie widzę ,jest piękna ścieżka rowerowa .Pozdrawiam.

tak Bogusiu to wjazd na podwóreczko
____________________
margaretka 22:55, 25 paź 2011


Dołączył: 21 wrz 2011
Posty: 27
zbigniew_gazda napisał(a)
Gosiu nie widać bałaganu wcale. Jest puste pole na którym powstanie piękny ogród.

no dobrze jest wiele miejsc w moim ogródku które straszą
____________________
Gardenarium 00:14, 26 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No to pokaż które straszą, będzie wiadomo, co poprawiać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
margaretka 00:23, 26 paź 2011


Dołączył: 21 wrz 2011
Posty: 27
gardenarium napisał(a)
No to pokaż które straszą, będzie wiadomo, co poprawiać.

jak się cieszę że wpadłaś
na początek straszą ściany sąsiada, i cała ta strona wzdłuż tej ściany i to ok 60 metrów do garażu w oddali który być może będzie pełnił inne funkcje może mieszkalne
na pewno czymś trzeba zasłonić tą ścianę jakimś może bluszczem?


a to do wyjazdu od posadzonej brzózki która jest ok
____________________
kaisog1 09:51, 26 paź 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Witaj Małgosiu tu Małgosia

Nie macie żadnego bałaganu. Brakuje jedynie nasadzeń a to z bałaganem nie ma nic wspólnego Nie puszczaj na ścianę bluszczu lub innego pnącza, posadź żywopłot.

Tak się przyglądam zdjęciom i planowi i jakoś nie jestem w stanie tego ogarnąc Może więcej fotek terenowych mnie oświeci
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
ell 10:08, 26 paź 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
I ja też się witam. Na pewno znajdziesz tutaj wiele inspiracji do swojego ogrodu. Pokazuj włości dookoła, bo już czekają zapaleńcy, żeby Ci pomóc.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
margaretka 20:37, 26 paź 2011


Dołączył: 21 wrz 2011
Posty: 27
Cześć Małgosia i Ela to są zdjęcia z przodu od wjazdu do garażu i odwrotnie do wjazdu od garażu. Zastanawiam się nad Twoją propozycją posadzenia żywopłotu bo już dookoła mam tuje to nie chciałabym tak zupełnie tej działki tujami obsadzać. Gdybym dała winobluszcz trójklapowy (znalazłam w internecie) to byłoby ładne przebarwiające się przez cały rok tło dla roślin. Co o tym myślicie?
____________________
kaisog1 20:57, 26 paź 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Myślę, że żadne pnącza nie są dobre jeżeli chcesz zasłonić coś mało atrakcyjnego. Może wyglądają ładnie w lecie i na jesieni ale zimą..... Gołe patyki a z za nich wystaje to co chciałoby się ukryć.
Nie sadź samych tuji, posadź świerki... Urozmaicą trochę ogród. Takie moje zdanie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies