Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » w lesie gdzieś pod Łodzią

Pokaż wątki Pokaż posty

w lesie gdzieś pod Łodzią

iles 05:40, 20 cze 2022


Dołączył: 15 cze 2021
Posty: 85
migawki weekendowe
____________________
Iza gdzieś pod Łodzią
Kordina 08:20, 20 cze 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
O qrczę!! (okrzyk zachwytu ) cudowne miejsce. Widzę, że w misce już rojniki posadzone, pewno odpływ zrobiłaś? Pieniek znalazłaś i buciory z rojnikami - fajny pomysł.
Miejsce do zamieszkania fantastyczne. Fajna rzeczka kamienna z mostkiem, a artystyczny zmysł właścicieli widać jak na dłoni. Powodzenia w dalszych pracach, dużo sił i środków. Zróbcie jak najwięcej na "dziś"
Jeszcze pominęłam ten drewniany domek, świetny styl wystroju, a domek idealnie wpisał się w otoczenie
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Basieksp 08:54, 20 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Fajnie to wygląda pieniek bardzo ładny a ja dodatkowo podglądam i podziwiam te Twoje kaktusy na dworze, no super no i te oczka wodne, powtarzam się, ale podobają mi się
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
iles 09:42, 20 cze 2022


Dołączył: 15 cze 2021
Posty: 85
Kordina napisał(a)
O qrczę!! (okrzyk zachwytu ) cudowne miejsce. Widzę, że w misce już rojniki posadzone, pewno odpływ zrobiłaś? Pieniek znalazłaś i buciory z rojnikami - fajny pomysł.
Miejsce do zamieszkania fantastyczne. Fajna rzeczka kamienna z mostkiem, a artystyczny zmysł właścicieli widać jak na dłoni. Powodzenia w dalszych pracach, dużo sił i środków. Zróbcie jak najwięcej na "dziś"
Jeszcze pominęłam ten drewniany domek, świetny styl wystroju, a domek idealnie wpisał się w otoczenie

dziękuję muszę zrobić właśnie odpływ w tej misce. Ona jest metalowa i ma ze 30 lat, będę musiała chyba przewiercić.
Mam jeszcze taką ocynkowana starą balię i nie mam pomysłu
____________________
Iza gdzieś pod Łodzią
iles 09:43, 20 cze 2022


Dołączył: 15 cze 2021
Posty: 85
Basieksp napisał(a)
Fajnie to wygląda pieniek bardzo ładny a ja dodatkowo podglądam i podziwiam te Twoje kaktusy na dworze, no super no i te oczka wodne, powtarzam się, ale podobają mi się

dzięki wielkie. Kaaktusy posadzone na wiosne w miejscu chyba najbardziej nasłonecznionym. Podobno zimują, tylko trzeba je okryc folią przed nadmiarem wilgoci na zimę. Ciekawa jestem czy dadza rade przezimować.
____________________
Iza gdzieś pod Łodzią
iles 09:44, 20 cze 2022


Dołączył: 15 cze 2021
Posty: 85
będę szukać pieńków, tylko rojników mi braknie do obsadzenia
____________________
Iza gdzieś pod Łodzią
iles 20:40, 25 cze 2022


Dołączył: 15 cze 2021
Posty: 85
fauna i flora
____________________
Iza gdzieś pod Łodzią
iles 16:43, 18 lip 2022


Dołączył: 15 cze 2021
Posty: 85
w końcu zrealizowałam projekt ognisko - czekam jeszcze na trójnóg
____________________
Iza gdzieś pod Łodzią
iles 16:50, 18 lip 2022


Dołączył: 15 cze 2021
Posty: 85
____________________
Iza gdzieś pod Łodzią
Kasiapod 21:35, 18 lip 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Bardzo ładny domek i przytulne jego wnętrze
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies