Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród 2

Makao 11:31, 10 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4356
Moje mieczyki, irysy i liliowce wczoraj zostały wysłane. Może dziś będą w paczkomacie

Taki zestaw wzięłam

____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
April 11:48, 10 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
No kolorystyka zupełnie MOJA

Tylko ten liliowiec Blue sea jest inny na żywo. Bardziej blady, brudny fiolet i ma takie białe smugi. Choć wiadomo, że to też zależy od świeżości kwiatu.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Dominika11 11:58, 10 mar 2023


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
śliczne są - ale będzie w ogrodzie koloru
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Basieksp 12:13, 10 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10340
Kiedyś jedna z dziewczyn tu pisała (nie pamiętam kto), że mieczyki by się nie pokładały można głębiej posadzić, trochę dłużej będą wschodziły przez to, później zakwitną. Ja tak sadziłam, ale chyba i tak za płytko, bo i tak się pokładały u mnie.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Dominika11 12:27, 10 mar 2023


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Makao napisał(a)

Podobno we wtorek kochana, we wtorek
zobaczymy - jakoś się nie zapowiada
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Makao 12:56, 10 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4356
April napisał(a)
No kolorystyka zupełnie MOJA

Tylko ten liliowiec Blue sea jest inny na żywo. Bardziej blady, brudny fiolet i ma takie białe smugi. Choć wiadomo, że to też zależy od świeżości kwiatu.

OOO to nie troszkę podłamałaś tym kolorem Blue Sea (choć ta nazwa nie pasowała mi od początku to zdjęcia )
Kolory też i moje - chłodne. Takie od początku mi pasowały. Ciepłe nie za bardzo choć żółty w ogrodzie się pojawia.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 12:58, 10 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4356
Dominika11 napisał(a)
śliczne są - ale będzie w ogrodzie koloru

Będzie kolor i na bank w tym roku. Muszę się więc nacieszyć i narobić zdjęć bo nie wiem jak będzie w kolejnych sezonach :
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Dominika11 13:05, 10 mar 2023


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Makao napisał(a)

Będzie kolor i na bank w tym roku. Muszę się więc nacieszyć i narobić zdjęć bo nie wiem jak będzie w kolejnych sezonach :
też będzie, dlaczego ma nie być
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
April 13:09, 10 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Makao napisał(a)

OOO to nie troszkę podłamałaś tym kolorem Blue Sea (choć ta nazwa nie pasowała mi od początku to zdjęcia )
Kolory też i moje - chłodne. Takie od początku mi pasowały. Ciepłe nie za bardzo choć żółty w ogrodzie się pojawia.


Ja właśnie też preferuję chłodne odcienie do nawet tzw trupich, jak to dziewczyny nazwały Żółty w bladym, masełkowym ocieniu jest przeze mnie od jakiegoś czasu tolerowany. Lubię limonkę bo rozświetla mój ciemny las, szczególnie gdy są to liście a nie kwiaty
____________________
April April podbija las Mazowsze
Makao 13:24, 10 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4356
Basieksp napisał(a)
Kiedyś jedna z dziewczyn tu pisała (nie pamiętam kto), że mieczyki by się nie pokładały można głębiej posadzić, trochę dłużej będą wschodziły przez to, później zakwitną. Ja tak sadziłam, ale chyba i tak za płytko, bo i tak się pokładały u mnie.

No tak, oglądałam filmik o tym i właśnie te wysokie to na 15cm głębokości ponoć trzeba sadzić i blisko siebie 8cm odległości. No zobaczymy. W każdym bądź razie te podpory porobię
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies