Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

anuska2507 15:29, 30 cze 2023


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
Ja Hilli posadziłam co 40 cm, ale to jeszcze młodziaki, sama jestem ciekawa jak szybko się zrosną w żywopłot.
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Agatorek 18:00, 30 cze 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Tarcia, ja nie wiem, jak Ty to robisz, ale to będzie chyba najszybciej powstający ogród. W jeden sezon .
Pięknie jest, piękne roślinki na fotkach
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Ewa777 18:42, 30 cze 2023


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Podziwiam Twój ogród na zdjęciach i bardzo żałuję, że nie mogłam przyjechać. Niestety koniec czerwca to u mnie totalne wariactwo i brak czasu na cokolwiek. Już zaczynam ogarniać odłożone na później sprawy.
Cudowne masz te rabaty. Nigdy bym nie zgadła, że powstały w tym roku. Szacun
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Mary 18:45, 30 cze 2023


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
TAR napisał(a)
...
Mary mam gdzies zdjecie Tanaki w masie z wycieczki w Arboretum. Przepieknie wyglada, swietna roslina do lasow takich z lekkim cieniem i wilgocia. Jak znajde pokaze. Byc moze jako pojedynczy nie robi wrazenia nie mialam okazji takiego zobaczyc ale w masie boski
...

Byłam przekonana, że rozmawiamy o tawulcu pogiętym Crispa, a nie Tanaki. To dwie dość różne rośliny.
Tawulec pogięty Crispa to niski, płożący krzaczek, którego gałązki szybko się ukorzeniają.
Tawulca Tanaki też kiedyś miałam, ale jakoś krótko. Ten przypominał bardziej krzew.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 18:54, 30 cze 2023


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
April napisał(a)


A to bardzo chętnie.
Może w drugiej połowie lipca zrobię jakieś spotkanie to byś się wybrała. Byłaś u mnie tylko raz i to lata temu. To już zupełnie inny ogród

Zakładałam, że rozmawiamy o tawulcu pogiętym Crispa, ale może jakieś nieporozumiemie zaszło i miałyście Tanaki na myśli. Tanaki już nie mam.

Jola, ja nie wiem jak to napisać. Po moim wyznananiu u Magary, że widzę starszą panią w jej awatarze, mogę być postrzegana jako osoba nieco odklejona od rzeczywistości. Ja kompletenie nie pamiętam tej wizyty u Ciebie. Kiedyś było już blisko wizyty, chyba po jakiejś wspólnej ogrodowiskowej wizycie w Skubiance.
Z radością skorzystam z zaproszenia, jeśli nie będzie to kolidowało z planami wakacyjnymi, ale tak się niestety może złożyć.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
TAR 19:40, 30 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
Gosiek33 napisał(a)
Jestem jakoś niesamowicie zakopana w czarnej dziurze... nie wiedziałam, że masz nowy wątek?

Kajam się....


Gosku no nie moge z Ciebie ale juz wiesz i to najważniejsze

anuska2507 napisał(a)
Ja Hilli posadziłam co 40 cm, ale to jeszcze młodziaki, sama jestem ciekawa jak szybko się zrosną w żywopłot.


pokazuj

Agatorek napisał(a)
Tarcia, ja nie wiem, jak Ty to robisz, ale to będzie chyba najszybciej powstający ogród. W jeden sezon .
Pięknie jest, piękne roślinki na fotkach


co Ty, nie ma opcji by to w jeden sezon ogarnac. Moze baze ale nie calosc

Ewa777 napisał(a)
Podziwiam Twój ogród na zdjęciach i bardzo żałuję, że nie mogłam przyjechać. Niestety koniec czerwca to u mnie totalne wariactwo i brak czasu na cokolwiek. Już zaczynam ogarniać odłożone na później sprawy.
Cudowne masz te rabaty. Nigdy bym nie zgadła, że powstały w tym roku. Szacun


Tez zaluje ze nie moglas byc, jeszcze nadrobimy. rabaty powstawac zaczely w maju a rosliny wzielam z przechowalnika, zbieralam przez cala budowe rozne roznosci

Mary napisał(a)

Byłam przekonana, że rozmawiamy o tawulcu pogiętym Crispa, a nie Tanaki. To dwie dość różne rośliny.
Tawulec pogięty Crispa to niski, płożący krzaczek, którego gałązki szybko się ukorzeniają.
Tawulca Tanaki też kiedyś miałam, ale jakoś krótko. Ten przypominał bardziej krzew.


W sumie dobrze myslalas, April chyba chce Crispe. O Tanaki ja pisalam, ze tez chce go jako dodatkowy. Znam jeden i drugi. Wiem, ze Crispa to fajny zadarniacz a Tanaki pieknie przewieszajaca fontanna. I dlatego mnie z kolei zdziwilo co napisalas o nim, ze nie nieciekawie pojedynczo wyglada


Mary napisał(a)

Zakładałam, że rozmawiamy o tawulcu pogiętym Crispa, ale może jakieś nieporozumiemie zaszło i miałyście Tanaki na myśli. Tanaki już nie mam.

Jola, ja nie wiem jak to napisać. Po moim wyznananiu u Magary, że widzę starszą panią w jej awatarze, mogę być postrzegana jako osoba nieco odklejona od rzeczywistości. Ja kompletenie nie pamiętam tej wizyty u Ciebie. Kiedyś było już blisko wizyty, chyba po jakiejś wspólnej ogrodowiskowej wizycie w Skubiance.
Z radością skorzystam z zaproszenia, jeśli nie będzie to kolidowało z planami wakacyjnymi, ale tak się niestety może złożyć.


i teraz nie wiadomo, ktora z Was ma SKS
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 19:42, 30 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
pare deszczowych fotek, bo u nas znowu pada

____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 19:45, 30 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 19:48, 30 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 19:49, 30 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies