Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

TAR 23:03, 08 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7015
Po ponad roku wracam na łono ogrodowiska, z nowym domem zaczynam tez nowy ogrod. Bedzie powoli ale jakos nam sie nie spieszy.
Mamy tym razem mocno zalesiona dzialke, z naturalnym oczkiem zaraz za plotem, gdzie stoluje sie wiele ptakow i zwierzat. Bedzie co podziwiac. Ogrod okroilam do minimum, chce by byl w stylu lesnym a przynajmniej by czesc "oswajana" naturalnie wchodzila do lasu. Co wyjdzie, zobaczymy.
Mam na stanie troche roslin, głownie drzew, kilka krzakow i zero bylin.

Po świetach umowilismy sie z panem koparkowycm na rozwiezienie kilku górek czarnoziemu, potem wytyczymy jakies rabaty i siejemy trawe. Moze do czerwca zdązymy prace powoli bedziemy wykonywac sami, szalejace ceny i inflacja zeżarły nasze zapasy zaskorniakow na ogrod, takie czasy. Jakos damy rade, to nie wyscigi.
Mam nadzieje, ze to juz nasz ostatni dom i docelowy ogrod
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Mary 00:00, 09 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3505
Pozdrawiam serdecznie, zaznaczam wątek i już się cieszę, że będę mogła obserwować jak tworzysz swój kolejny piękny ogród.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Basieksp 00:06, 09 kwi 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9993
Ja też odznaczam wątek Bardzo się cieszę, że już możemy Ci kibicować i podglądać napewno będzie to mega ciekawy i piękny ogród
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 00:27, 09 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6366
TARcia
Skąd czarnoziem wzięłaś??? On jak yeti
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gosialuk 00:38, 09 kwi 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5201
To ja też dołączam do grona obserwujących. Podziwiać na pewno będzie co.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Muszelka 00:56, 09 kwi 2023


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Dołączam się do Komitetu Powitalnego
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Makao 06:22, 09 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3656
I ja też jestem
Powoli byle do celu TAR
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Anda 09:28, 09 kwi 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Tarciu, jesteś Wreszcie nowy wątek. Jestem pewna, że stworzysz przepiękny ogród nad oczkiem
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rumianka 11:39, 09 kwi 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
Przyznam, że i ja czekałam na odsłonę nowego miejsca na ziemi...Znając Twoje zacięcie ogrodowe wierzę, że i tu będzie gustownie, fantastycznie i kolorowo...Pozdrawiam.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Gruszka_na_w... 13:19, 09 kwi 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Podczytywałam regularnie Twoje wpisy na forum budowlanym. Gratuluję przeprowadzki.
Ogrodzenie jest, front jest uporządkowany, a to już bardzo wiele. Nie musisz się zmagać z pobudowlanym bajzlem. Widoki zaokienne też nie przygnębiają. Duże drzewa robią dobrą robotę.
Rabaty wokół domu rzeczywiście możesz robić niespiesznie. Sił życzę, bo z nimi po budowie zawsze jest najgorzej.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies