Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

mrokasia 20:32, 30 cze 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
TAR napisał(a)


Ale jak to??? Dopiero co pokazywałaś puste rabaty???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Dorii 20:54, 30 cze 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
U mnie też pada, a raczej popaduje ale lepsze to niż nic.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
TAR 21:03, 30 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
u nas podlalo sporo, plakac nie bede, bo jutro planuje pare roslin posadzic i bedzie latwiej kopac
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Makao 21:39, 30 cze 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4336
Te moje cisy to mają już z 7 lat. Bardziej polecam Hicksi na ścianę. Na Hilli rośnie dwa razy wolniej.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 21:40, 30 cze 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4336
Obłędne masz już te rośliny.
Tymi dereniami mnie kusisz
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Gruszka_na_w... 21:59, 30 cze 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
TAR napisał(a)




i teraz nie wiadomo, ktora z Was ma SKS


Ja mam z pewnością.

Tarcia, idziesz jak burza. Dopiero co była goła ziemia, a teraz człowiek nie wie, na czym ma oko zawiesić, bo tyle tych piękności.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Basieksp 22:00, 30 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10331
Śliczne masz te derenie U nas też popadało, jest fajnie mokro w sam raz pogoda na sadzenie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:06, 30 cze 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Dobrze, że pada bo podlewa Ci sadzone rośliny, szybciej się ukorzenią w gruncie gdy cały mokry niż gdy mokry tylko dołek
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
TAR 23:07, 30 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
Kasia, te duze drzewa zastane robia najwieksza robote. Teraz na razie jeszcze wszystko rowno jest to wyglada jakby bylo napchane ale czesc podrosnie, czesc zostanie na tym poziomie bedzie inny widok.

Ania
, bo derenie sa przepiekne ale wymagajace co do warunkow,odkrylam je w poprzednim ogrodzie tam mialam mokro wiec rosly pieknie. W tym tez maja odpowiednie warunki glebowe, powinny byc z czasem widowiskowe. Ciekawe czyte duze kousiaki beda kwitly, bo jeszcze ani razu nie trafilo sie. Ale szkoda je sadzic w miejscach gdzie im nie pasuje i gdzie one nie pasuja do stylu lub rodzaju ogrodu.

Hania ja po covidach tez mam sks ale co gorsze mam problemy z pisaniem, ortografia i przestawianiem literek. Tragedia, bo wczesniej tego nie mialam. Musze isc z ogrodem do przodu, chce jakos powypelniac teraz te miejsca a potem laba.

Basiek derenie bardzo lubie i klony i kaliny i buki. Ile sie da tyle posadze

Sylwia u mnie ziemia byla mokra, nawet nie musialam w dolek lac za duzo. W tym tygodniu to 3 dzien z deszczem. Ale nie narzekam absolutnie, zaby w bajorku chyba tez nie bo rechocza chorkiem. Jednak pod sosnami sucho.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
LIDKA 23:11, 30 cze 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7327
Tarcia zerknij na mojego klona artropopurpureum bo słabuje coś.

____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies