Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

lojalna_ 16:51, 06 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Zapasy takie własnie maja uroki narobisz sie a potem luz
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Krys 16:56, 06 sty 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Mala_Mi napisał(a)

Krysiu, ja sie tyle pierogów nakleiłam ostatnio, że M się śmieje, że do końca roku nic nie ugotuję Limit wyczerpany.
A ja żałuję, że tylko pół kuchenki mam indukcyjnej, bo na indukcji bardzo dobrze i precyzyjnie się gotuje.. drugiej połowy od kilu lat nawet nie włączyłam.

Aniu mnie juz tez indukcja sie podoba ciekawe tylko jak rachunek za prad ja w robieniu ciasta na pierogi jestem kiepska ale te wyjatkowo sie udaly mam na 3 dni paszteciki super przepis Bozenki mus jeszcze z miesem zrobic
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Agania 16:59, 06 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ja też wikększość poranka, spędziłam w kuchni, chcieli śledzie, sałtkę do Japończyka, a na obiad domową fasolkę po bretońsku, u ciebie już wiosna.... zazdroszczę
Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Krys 17:00, 06 sty 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Rench napisał(a)
Przyleciałam i ja na paszteciki Smakowicie wyglądają.

Kurcza,chwasty,to śnieg juz sie stopił u Ciebie ?
Pozdrawiam

Paszteciki polecam łatwy przepis chwasty nie daly sie wyrwac ziemia zamarznieta ,dwie rabaty nie zdazylam uporzadkowac jesienia coz trudno,Reniuede Cie meczyc o polecenie roz,zapytam u Ciebie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 17:02, 06 sty 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)
Fajnie że się wszystko układa czyli 2015 będzie po nowemuw ogrodzie niech wszystko rośniepozdrawiam

Ula troche to trwalo,le juz jest ok choc jeszcze sporo pracy w domu i przed domem,musze wmysle rabaty mniej pracochlonne bo nie wyrabiam na tej wielkiej powierzchni
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 17:04, 06 sty 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
lojalna_ napisał(a)
Zapasy takie własnie maja uroki narobisz sie a potem luz

Tez tak wlasnie lubie mozna inacej czas speedzic
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 17:13, 06 sty 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Agania napisał(a)
Ja też wikększość poranka, spędziłam w kuchni, chcieli śledzie, sałtkę do Japończyka, a na obiad domową fasolkę po bretońsku, u ciebie już wiosna.... zazdroszczę
Pozdrawiam


Agata to smakowite potrawy zrobilasnie ma u nas wiosny,choc dzisiaj śwecilo piekne slonce,ale bylo mrozno.
Popracowalismy z M w kurniku
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 17:19, 06 sty 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Che przed serbami posadzic kilka roz z trawami to ok 4m dlugosci poprosze o porady jakie roze i trawy,strona bardzo sloneczna w poludnie i po
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Rench 18:04, 06 sty 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Powiedz jaki kolor róż lubisz , czy mają być pachnące
Odgapiłam kilka traw od Vivy, ona ma świetne połączenia róż z trawami

Molinia caerulea 'Variegata'
Molinia MOORHEXE
Melica ciliata
PENNISETUM AL. AUTUMN MAGIC

Wygooglaj sobie jak wyglądają
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Elfik 18:07, 06 sty 2015


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Krys napisał(a)
Przez ten zimny wiatr siedze pol niedzieli w kuchni zostalo mi farszu od pasztecikow to zrobilam pierogi,zostalo ciasta od pierogow z kapusta to zrbilam z serem ,reszte sera zjadlam aby juz nie wymyslac np.nalesnikow ja chce wiosne!!!!

Krysiunia! Pozdrawiam serdecznie! Niewiele mam czasu, więc nic nie piszę, ale czasem przelatuję przez wątki. No i siedzę zasmarkana ze śmiechu - Twój wpis uznaję za wpis roku 2015, choć to dopiero jego początek . Ściskam Cię mocno!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies