Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 22:30, 03 maj 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145




____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 23:54, 03 maj 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Dla mnie najpiękniejsze te jasnoróżowe z pierwszego i drugiego zdjęcia
Byliście w tych Gajewnikach? Opłacało się? Jestem ciekawa czy coś lepiej niż w zeszłym roku... Coś kupiłaś? Mnie korciło żeby podskoczyć ale w zeszłym roku wróciłam nieco zniesmaczona tymi cenami. Coś się zmieniło? No pisz Krysiu

O kurkach to i ja od dawna marzę ale mam takiego jednego wielkiego drapieżnika rasy niemieckiej i chyba już niereformowalny W sumie to najbardziej marzę o gęsiach ale mój bydlak musiałby być wiązany a do tego nieprzywykły
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Margarete 14:56, 04 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krys napisał(a)
Nasz nowy przychowek



A tatuś jaki ? brunet... bo przychówek do mamusi nie podobny..
Sliczne sa maluchy
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:02, 04 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Tulipany super - u mnie też przybyło kolorów choć nie wszystkie jeszcze kwitną. Ale u ciebie podoba mi sie zestawienie tych jasnorózowych z bordowymi.
Buziaki
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Krys 23:34, 04 maj 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Dla mnie najpiękniejsze te jasnoróżowe z pierwszego i drugiego zdjęcia
Byliście w tych Gajewnikach? Opłacało się? Jestem ciekawa czy coś lepiej niż w zeszłym roku... Coś kupiłaś? Mnie korciło żeby podskoczyć ale w zeszłym roku wróciłam nieco zniesmaczona tymi cenami. Coś się zmieniło? No pisz Krysiu

O kurkach to i ja od dawna marzę ale mam takiego jednego wielkiego drapieżnika rasy niemieckiej i chyba już niereformowalny W sumie to najbardziej marzę o gęsiach ale mój bydlak musiałby być wiązany a do tego nieprzywykły


Monika te rózowe to tak mimo chodem wsadziłam bo tam sa ciemne zurawki to trochę rozjasniło nie byłam na kiermaszu a kupowanie to znowu duzo wsadzania a ja troche zmeczona jestem ta gonitwa aby zdazyc wadzic mam sporo jeszcze mieczyków do upchnięci gdzies teraz musze sie skupic na drzewach ale to wymaga namslu i zaplanowania najlepiej przyjezdzaj do mnie to pomozesz planowac
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:37, 04 maj 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Tulipany super - u mnie też przybyło kolorów choć nie wszystkie jeszcze kwitną. Ale u ciebie podoba mi sie zestawienie tych jasnorózowych z bordowymi.
Buziaki


Małgosiu teraz juz zaczelo sie slicznie w ogrodzie,wszystko rusza i pieknie kwitnie,mnie wszystkie tulipki ciesza,zółte sa tez ladne takie strzepione.Ja nie umiem robic ladnych zdjec to jakos tak nie widac efektu

Kurki sa po innej mamie ,ciemna kura zniosla jajka z ciemnym kogutem do spółki a czerwona wysiedziała i wychowuje.Jest bardzo troskliwa a malenstwa smieszne
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 23:42, 04 maj 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Czyli aż tak na drzewa cię wzięło? No i dobrze, masz kawał działki w końcu. Przy domu się zaczyna ale potem chcesz coraz więcej i więcej. Drzewa zawsze można już wsadzić żeby rosły, zanim dojdziesz do nich z ogrodem już będą większe. A jeszcze przy tej klasie ziemi? - the sky is the limit
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Krys 23:51, 04 maj 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Czyli aż tak na drzewa cię wzięło? No i dobrze, masz kawał działki w końcu. Przy domu się zaczyna ale potem chcesz coraz więcej i więcej. Drzewa zawsze można już wsadzić żeby rosły, zanim dojdziesz do nich z ogrodem już będą większe. A jeszcze przy tej klasie ziemi? - the sky is the limit


jak wróce z seminarium (6-7) to poprosze sasiada aby mi zaorał za siatka tam gdzie kury chodza i wsadze drzewa taki zagajnik zrobie i ..moze nie bedzie tak wiało
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Nikita 01:15, 05 maj 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Krysiu u mnie w wątku jankosia wkleiła kilka zdjęć z piątkowego spotkania…zapraszam do oglądnięcia
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4041-szmaragdowy-zakatek?page=248


PS. Kurczątka cudo...takie śmieszne czarne, puchate kuleczki
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Milka 16:11, 05 maj 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
O jej, ale fajny przychówek
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies