Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

jankosia 13:05, 03 maj 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
C.d.









____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
jankosia 13:08, 03 maj 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
I ostatnie i zmykam:
Fiołki wonne w tym kolorze wykopywali wszyscy. Ja zapomniałam



Na kociołek też się nie załapałam, bo musiałam zmykać







Starczy. Wiecie, że najładniejsze muszę zachować dla siebie
Miłego dnia Nikitko (cmok)
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
popcorn 22:38, 03 maj 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Monika, boskie zdjęcia!! Fiołki Ci przywiozę, chcesz? MAm tych w kropki trochę, Bogdzi obiecałam ale coś zostanie i dla Ciebie.

ach te foty, obejrzeć musiałam jeszcze raz
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 22:41, 03 maj 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nikitko, mój guru od nawadniania

Wymyśliłam że kupię sobie na moje rabaty takie linie:
http://allegro.pl/linia-kroplujaca-100m-40-szpilek-40-akcesoriow-i5212888514.html

i będę po prostu podłączać do niego wąż. Co Ty na to? Ma to sens? Ale byłoby super!!! 4 takie węże po 100m by mi było trzeba a najlepiej 6

Jak to zrobić, coś trzeba liczyć? Zakres ciśnień dość szeroki, na pewno styknie i na moje. Tylko kompresor żeby przedmuchać na zimę... z tymi akcesoriami mam kłopot, trójniki itp niepotrzebne, póki nie będę cięła tego węża? A po co ciąć, skoro może leżeć w jednym kawałku? help
proszę napisz
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 22:43, 03 maj 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Monika ale dałas pokaz,pieknie pokazłas specyficznie cudny ogród Kasi i wydobyłaś tyle detali,Kasia się ucieszy dumamy z M nad stawem
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 08:11, 04 maj 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, ale Wy macie staw, prawda? Tylko jeszcze dziki, brzegi niezagospodarowane? Te rh i klony palmowe cudne są u Kasi

Magda, hosty z Opatówka są od Gospodarstwo szkółkarskie Wiśniewski Jacek Junior sory że tak późno, 3x szłam znaleźć papierek
____________________
Mój nowy ogródek
Megi1 22:51, 04 maj 2015


Dołączył: 15 kwi 2015
Posty: 132
jankosia napisał(a)
C.d.











Witaj Moniko, mogłabyś mi podpowiedzieć, co jest na czwartym zdjęciu, bo wsadziłam ostrokrzew do donicy i coś takiego wyrasta, wydaje mi się, że to paproć, tak? Pozdrawiam
____________________
Gośka- Początki ogrodowiskowania
jankosia 23:18, 04 maj 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Megi1 napisał(a)


Witaj Moniko, mogłabyś mi podpowiedzieć, co jest na czwartym zdjęciu, bo wsadziłam ostrokrzew do donicy i coś takiego wyrasta, wydaje mi się, że to paproć, tak? Pozdrawiam


Paproć, ale jaka to to by trzeba było Kasi Luizy pytać
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Nikita 01:04, 05 maj 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
AlKa - i owszem...ciurkadełko niczego sobie...też mi przypadło do gustu. Aż z Nowego Sącza je przytaszczyłam...

Gardenarium - O, witam Danusiu, sama szefowa u mnie...jak miło! Dziękuję za pochwałę, takie słowa naprawdę cieszą!!!

jankosia – Moniko super zdjęcia…wielkie dzięki ! Zaraz roześlę linki do wszystkich zainteresowanych

popcorn – w sprawie nawadniania – proszę bardzo
w sprawie szkółki Wiśniewskich – dziękuję bardzo

Krys – no…staw to fajna sprawa…ja bym wybudowała jeszcze taki mini pomost wychodzący w głąb stawu, żeby można był w upalne dni pomoczyć nogi w chłodnej wodzie

Megi1, jankosia – według mnie to jest zwykła leśna paproć, ale Kasia – Luiza na pewno będzie wiedziała na 100%
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 01:10, 05 maj 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Tulipanowo…w „botanicznym” w Łodzi









____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies