Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

an_tre 18:12, 25 maj 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Krys napisał(a)
I piekna Pani fotograf Monika

...i komuś Monia wpadła w oko czyż to nie mój....
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
yolka 20:41, 25 maj 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Krys napisał(a)
A zobaczcie jakiego ślicznego łosia a właściwie dwie panie łoś spotkałam będąc na grzybach ,zdjęcie trochę kiepskie bo komórką z odzysku zrobione



Przechadzam sie po Twoich włościach, dom i ogród mamy w podobnym wieku.

A te cytowane zdjęcia wyjątkowe. Dwie panie łoś to może łoślice? U mnie mozna spotkać konia norowistego przy radełku do opsypywania ziemniaków -strona 306

Kibelek przebija wszelkie użytkowe budowle na Ogrodowisku.

Białego niedżwiedzia w śniegu z rocznika 2012 widziałam

Miło było Cię poznać u Bogdzi sporo ludzi więć trudno było bliżej się poznać, Ale wyszukany dowcip dostrzegłam u Ciebie migiem, Może jeszcze będzie okazja na spotkanie. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Krys 22:36, 25 maj 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
rozark napisał(a)
Miło było Cię poznać - tryskasz humorem i pozytywna energią


Mnie tez było miło sa takie dni w tygodniu ,, a to było super spotkanie ,pozdrówka
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:38, 25 maj 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Nikita napisał(a)
Krysiu cudowne spotkanie!!!!! I poproszę (u mnie) o fotkę grupy łódzkiej z Bogdzia i klonikiem w centralnym punkcie...plisss

Aaaa...wielkie dzięki za "skorupki"...nie uwierzysz, ale jeszcze wieczorem musiałam jechać zawieźć cześć do teściowej, bo ona już sobie nie wyobraża niedzielnego śniadania bez nich.

Buziaki...jesteś kochana!


Magda myślisz,mówisz,masz i bardzo sie ciesze ,jak cos to napisz a podrzuce buziak
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:40, 25 maj 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Krysiu, jak zwykle miło spedziłysmy obie z mama i moimi dziewczynami te sobote u Bogdzi w Twoim towarzystwie. Było smiesznie, nomen omen, wesoło i na przekór pogodzie ciepło i słonecznie na duszy...w duzej mierze dzieki tobie ty czorcie
Płyte dzis dopiero przeglądam, fajnie wyszłysmy na fotkach i tyle ich narobiłaś, ale mam udokumentowany ten wyjazd...

Dzieki za miłe towarzystwo ! Do następnego spotkania


Małgosiu mnie róniez ,ze mna to jest taj jak widac tak słychac oj tam oj tam a nową płyte nagram pozdrówka dla mamy
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:41, 25 maj 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kochana Krysiu i Gosiu następnym razem jak będę się wybierała w drogę to się zgłoszę Tak z zaskoczenia to niezbyt grzecznie
Buziaki
Małgosiu koniecznie ,nawet z zaskoczenia,najwyzej chleb ze smalcem zamiast masła bedzie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:52, 25 maj 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
barbara_krajewska napisał(a)
Krysiu, wiecej fotek z ogrodu Bogdzi by się przydało. Tylko nie mów, że ich nie masz!
Basiu a proszę bardzo a juz po watkach tez porozrzucałam tylko ni patrz na datę






____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:57, 25 maj 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145


____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
an_tre 23:01, 25 maj 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Pozdrawiam figlarkę

fajnie było się spotkać
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
popcorn 08:53, 26 maj 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Super foty Dzieki za wklejenie kilku u mnie!
buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies