Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Urszulla 12:16, 31 maj 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Krysiu, masz poupychane tak sobie ostatnio myślałam jak oglądałam ogród Bogdzi, że za 5 lat będzie trzeba znowu rośliny przenosić bo będzie zbyt gęsto, a teraz się martwimy że między roślinkami tylko chwasty trzeba plewić więc sadzimy gęsto
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Margarete 12:25, 31 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale masz juz tez kolorowo...i jakie orliki, ile odmian
Róze tez dorodne
Pozdrawiam niedzielnie !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
rozark 20:54, 31 maj 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
to już wiem do kogo się uśmiechać o orliki
____________________
pozdrowionka
Bogdzia 08:27, 05 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
A ja zaglądam i zaglądam żeby zobaczyc co kupiłaś w Pęchcinie a tu nic nie ma,nie wierze że nic nie kupiłas wiec po dobroci proszę pokaz szybko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 23:26, 05 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)
Krysiu, masz poupychane tak sobie ostatnio myślałam jak oglądałam ogród Bogdzi, że za 5 lat będzie trzeba znowu rośliny przenosić bo będzie zbyt gęsto, a teraz się martwimy że między roślinkami tylko chwasty trzeba plewić więc sadzimy gęsto


Ula ma poupchane aby sie chwasty nie panoszyły a idlatego zeby mnożyc dupz robie sama rozsad bo ogród duzy ale i tak musze ograniczac bo siada mi zdrowie ,pozdrowka
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:28, 05 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Ale masz juz tez kolorowo...i jakie orliki, ile odmian
Róze tez dorodne
Pozdrawiam niedzielnie !


Orliki teraz śliczne i mam ich sporo a jutro pokaze takie pomaranczowo-zólte na osobnej rabacie aby sie nie zapyliły,róze juz startuja i niektóre tak sie rozrosły jakby wpomaganie miały buziaki Małgosiu
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:28, 05 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
rozark napisał(a)
to już wiem do kogo się uśmiechać o orliki


Reniu myslisz,mówisz ,masz
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:32, 05 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
A ja zaglądam i zaglądam żeby zobaczyc co kupiłaś w Pęchcinie a tu nic nie ma,nie wierze że nic nie kupiłas wiec po dobroci proszę pokaz szybko.


Bożenko przykro mi,że nie udalo sie kupic lilaka ale szukm u nas w pobliskich szkólkach a tak sie zastanawiam dlaczego ja ich mam tak mało 4 krzaki tylko w Pechcinie kupułam jedna trawe i mięte serio nie było czasu na wybór chciałam zobaczyc ogród jest piękny i robi wrazenie,jutro wrzuce kilka fotek,nie moge sie wyrobic i troche zdrowie mi siada ,coz sks
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Rench 00:24, 06 cze 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Krys napisał(a)


A to Lady Emma Hamilton







Kurcze,ale masz napakowane kwieciem te rodki i azalie. Podlewasz je czymś magicznym ?
Mój krasy rh kwitnie właśmnie,ale tak niemrawo,że nawet aparatu nie chce mi się wyciagać.Wyraźnie mnie nie lubia te kwasolubne
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Krys 16:47, 06 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Reniu spacjalnie dla rh usypałam podwyzszona rabate,mam gline a to sa ubiegloroczne zakupu z guru od rodków wiec sa ładne
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies