Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 21:59, 21 lip 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
rozark napisał(a)


ten pierwszy floks to jest różowo-biały czy różowo-różowy? a drugi wygląda na fioletowy?


Reniu ten pierwszy jest rozowo rozowy,drugi lekko fiolet
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:04, 21 lip 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)



Krysiu, piękny tarasik jeśli poł-zach i masz mieć róże to nic innego nie pozostaje jak: trawy, lawenda, werbena. Trawy się świetnie na wietrze bujają i przy tarasie miodzio- preferuję Miskant Gracimulus, a z niskich stipa, rozplenica można też bukszpanami zimozielonymi uzupełnić wtedy zimą z trawami się świetnie skomponują (tylko tak żeby śnieg z dachu na nie nie leciał), reszta śniegu się nie boipozdr.


Ula beda roze,mam ich kilka na rabacie do totalnego remont to jesienia przesadze i dokupie,stipa jest na calej dzialce wiec bedzie i tutaj,gracki wiosna do rozmnozenia tez je mam przy hortkach ale one pozarly trawy bukszpanow ma cale przedszkole wiec tez moze tutaj je wykorzystam,musi byc tutaj ladnie i porzadnie zaplanowane,nie mam juz sil do ciaglej zmiany i przesadzania
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:08, 21 lip 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
ren133 napisał(a)


Rozplanowałaś dobrze według mnie Teraz kwestia odmian ... ale na odmianach to ja się nie znam ... mi nawet kolory nie wyszły ... róże miały byc białe a zakwitły na razie dwie różowe

A królowa szwedzka to jaki kolor?


Queen of sweden ma kolor pasteloworozowy o lekkim zapachu mirry 1-1.2m to Austinaka czeka juz u mnie dzieki Kasi i Margart do posadzenia
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Margarete 14:41, 23 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
U mnie Queen juz ma pierwszy kwiatek, nieduzy ale ma ...wstawiłam fotke
Buziam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Krys 21:31, 23 lip 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
U mnie Queen juz ma pierwszy kwiatek, nieduzy ale ma ...wstawiłam fotke
Buziam!


Małgosiu mój jeszcze jest nadal w doniczce ,coż jeszcze z tydzien tam bedzie ,odbuziam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Urszulla 11:49, 24 lip 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Krys napisał(a)


Ula beda roze,mam ich kilka na rabacie do totalnego remont to jesienia przesadze i dokupie,stipa jest na calej dzialce wiec bedzie i tutaj,gracki wiosna do rozmnozenia tez je mam przy hortkach ale one pozarly trawy bukszpanow ma cale przedszkole wiec tez moze tutaj je wykorzystam,musi byc tutaj ladnie i porzadnie zaplanowane,nie mam juz sil do ciaglej zmiany i przesadzania


Ja również Krysiu wolę jedną rabatę dopracować do końca niż zaczynać kilka naraz bo sił brakuje a z pogodą bywa różnie. Ale rozmnażanie i dzielenie to duża oszczędność dla kieszeni....też tak robięu mnie trawy rosną ale nie szaleją niestety...może potrzebują czasu.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ren133 14:44, 24 lip 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Mam dla Ciebie dwa różowe krwawniki (szału na razie nie ma ale jak je wsadzisz u siebie to pewnie dadzą czadu) ... żółtych nie było ... jedynie Red Velvet, które z czasem mają pomarańczowo-żółtawe środki
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
paniprzyroda 15:14, 24 lip 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Krysiu, napisałam na pw.
____________________
Dwa ogrody
Krys 15:11, 25 lip 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
ren133 napisał(a)
Mam dla Ciebie dwa różowe krwawniki (szału na razie nie ma ale jak je wsadzisz u siebie to pewnie dadzą czadu) ... żółtych nie było ... jedynie Red Velvet, które z czasem mają pomarańczowo-żółtawe środki

Ciesze sie pokaz zakupy
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 15:12, 25 lip 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
paniprzyroda napisał(a)
Krysiu, napisałam na pw.


Przeczytalam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies