Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

paniprzyroda 00:46, 03 sty 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
U mnie rośliny mają szkołę przetrwania. Nic nie okrywałam. Widziałam dziś drogowskaz Łask 30 km i myślałam o Tobie Pozdrowienia w Nowym Roku. Pisałam, że choinka elegancka, a bombki fajne? Trzymaj się ciepło
____________________
Dwa ogrody
Krys 10:04, 03 sty 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Ej! Nie znam tej gry. Wpadnę na ta odkładaną kawkę to możesz mnie nauczyć Jak tam? Nie zamarzłaś jeszcze?


Monika wpadaj kiedy chcesz siedzimy w domu tylko na zmiane z M wychodzimy do kurek z ciepla woda i jedzeniem
Gra fajna poobudze myslenie mam ja juz z 10 lat wsam raz dla Twojej tojki,bo dla mlodszych dzieci nie za bardzo bo trzeba znac liczby ,jest tez literowy ale juz trudniejszy
Zimno tragiczne brrry,a musze jechac po jedzonko dla Hia oj
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 10:05, 03 sty 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
paniprzyroda napisał(a)
U mnie rośliny mają szkołę przetrwania. Nic nie okrywałam. Widziałam dziś drogowskaz Łask 30 km i myślałam o Tobie Pozdrowienia w Nowym Roku. Pisałam, że choinka elegancka, a bombki fajne? Trzymaj się ciepło


Mariola szkoda ,ze nie przyjechalas tak blisko bylas troche z niepokoje patrze na mojeroslinki,niby zabezpieczone ale czy wystarczajaco to sie okaze wiosna,pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Nikita 17:09, 03 sty 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Krysiu, wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Fajny pomysł z tym Rummimkubem, ja ze znajomymi nie raz gram w Eurobiznes, ale do długa gra i często nas blady świt zaskakuje.
Pa pa, buziaki dla wszystkich.

Ps. U mnie w wątku doniesienia zdrowotne...hi hi
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Gabriela 17:39, 03 sty 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Dojrzałam na choince kryształową tancereczkę i te koronkowe bombki, ręcznie robione. Ach, te ozdoby świąteczne nie chcą wyjść z głowy, a dziewczyny z centralnej Polski takie zdolne i piękne rzeczy same robią.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Krys 19:27, 03 sty 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Gabriela napisał(a)
Dojrzałam na choince kryształową tancereczkę i te koronkowe bombki, ręcznie robione. Ach, te ozdoby świąteczne nie chcą wyjść z głowy, a dziewczyny z centralnej Polski takie zdolne i piękne rzeczy same robią.


Gabrysiu kryształowa tancereczka to prezent od M troche bomkek w tym roku zrobiłam,a na choince sa te robione w lutym na spotkaniu grupy łódzkiej u mnie,Mariola uczyła na decoupage 9jajka) i jak oklejac bombki koronką ,zapraszam na spotkania grupy łódzkiej
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
rozark 20:29, 03 sty 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Krysiu, napisałam na priv.
____________________
pozdrowionka
Krys 21:30, 03 sty 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
rozark napisał(a)
Krysiu, napisałam na priv.


Odpowiedziałam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Margarete 00:59, 04 sty 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Brr....ale mróz...
Byle do wiosny!
Mnie też martwi to że nie ma śniegu, trochę pookrywałam ale kto to wie....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 18:25, 04 sty 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Tancerka sliczna taka zgrabna jak Ty dlatego Romek Ci ja kupiłBuziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies