Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Margarete 16:04, 16 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Wiem że były bo Renia z małą Basią zajechały na chwilę do mnie. Miłe te ogrodowiskowe wizyty i spotkania.
Twoja Piruetka bardziej rozwinięta niż moja. U mnie z 10 pąków ale żadnego rozwiniętego. Nie mogę się doczekać

U mnie nie mży ale mocno pada, znowu ogrodowe plany wzięły w łeb.....

Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Urszulla 19:05, 16 kwi 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Zawsze o Tobie myślę jak widzę jak ładnie mi rosną żurawki
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
AgataP 19:22, 16 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Krysia dziękujemy za miłe przyjęcie. Macie super domek, ogród też piękny i faktycznie magnolia mnie zauroczyła. Dzieciakom najbardziej podobało się na "wybiegu" hahah mieli się gdzie chować. Zośka w samochodzie zasnęła, a Antek pyta kiedy znowu jedziemy i do kogo hahaha. W domu też barszcz
buziaczki
____________________
Z Pszenicznej...
Bogdzia 19:45, 16 kwi 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
To miałas dzis głosno w domu i ogrodzie jak tyle dzieciaków było. Ja tez bym chętnie jeszcze jedna Piruettkę kupiła ale mam tez ochote na dwie inne ale gdzie to posadzic???
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 21:20, 16 kwi 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Wiem że były bo Renia z małą Basią zajechały na chwilę do mnie. Miłe te ogrodowiskowe wizyty i spotkania.
Twoja Piruetka bardziej rozwinięta niż moja. U mnie z 10 pąków ale żadnego rozwiniętego. Nie mogę się doczekać

U mnie nie mży ale mocno pada, znowu ogrodowe plany wzięły w łeb.....

Pozdrawiam!


Malgosiu u mnie nie padalo,dopiero po poludniu troszke,a to dobrze bo goscie pochodzili a dzieciaki biegaly po calej dzialce,szczegolnie kolo kur
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:21, 16 kwi 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)
Zawsze o Tobie myślę jak widzę jak ładnie mi rosną żurawki


Ula ciesze sie,a moze podesle Ci jeszcze inne i Ice Danc bo mam duzo
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:24, 16 kwi 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
AgataP napisał(a)
Krysia dziękujemy za miłe przyjęcie. Macie super domek, ogród też piękny i faktycznie magnolia mnie zauroczyła. Dzieciakom najbardziej podobało się na "wybiegu" hahah mieli się gdzie chować. Zośka w samochodzie zasnęła, a Antek pyta kiedy znowu jedziemy i do kogo hahaha. W domu też barszcz
buziaczki


Agata ciesze sie,ze do mnie przyjechaliscie,masz bardzo spokojne i grzeczne dzieci,az M sie dziwil Antek to taki powazny i smialy ,bardzo mi sie podobal zapraszam czesciej
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:27, 16 kwi 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
To miałas dzis głosno w domu i ogrodzie jak tyle dzieciaków było. Ja tez bym chętnie jeszcze jedna Piruettkę kupiła ale mam tez ochote na dwie inne ale gdzie to posadzic???


Bozenko to byly wyjatkowo spokojne dzieci i Reni Basi i Agaty Zosia i Antek,az M sie dziwil,zwykle to rodzinne dzieciaki trudno opanowac kup sobie Pirutte a co tam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Bogdzia 21:28, 16 kwi 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krys napisał(a)


kup sobie Pirutte a co tam


to chyba u Ciebie posadze
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 22:10, 16 kwi 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)


to chyba u Ciebie posadze


o dobry pomysl,zawiesze tabliczkke,ze to Twoja
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies