Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

jankosia 23:28, 18 cze 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
U mnie wiatr złamał starą śliwę - w zasadzie to się rozłupała na dwie połówki jak po trząśnięciu pioruna. Mnóstwo bylin przygniotło do ziemi i już nie wstaną, czosnki połamane, a te wcześniejsze tylko wypadły. Wiatrzysko było takie że młode przyrosty ze świerków mi strząsało (nie wiem hak to możliwe, o nic się nie ocierają poza samymi sobą. Szkoda twojej sosny, chyba mogłoby trzasnąć tą obok co? Nie miałabyś już oporów z wycięciem
Krysia, ziemia to ta co wożę z Sieradza- z działki rodziców. Oni mają coś jak ty- glina, druga klasa. Cieszę się z niej strasznie a jeszcze czeka na mnie parę worków kurzaka i bydlęcego sprzed trzech lat Jak wymieszam z moim piaseczkiem to może choć w jednej dziesiątej będzie u mnie rosło wszystko tak jak u Ciebie

Na lekcje możecie wszystkie wpaść ale ostrzegam- porządne warsztaty z fotografowania zieleniny przy naturalnym świetle zaczynają się.... pół godziny przed wschodem słońca
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Kasya 23:31, 18 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41915
jankosia napisał(a)


Na lekcje możecie wszystkie wpaść ale ostrzegam- porządne warsztaty z fotografowania zieleniny przy naturalnym świetle zaczynają się.... pół godziny przed wschodem słońca


hihi...to ja bym przelozyla na grudzien
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
jankosia 00:12, 19 cze 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Kasya napisał(a)


hihi...to ja bym przelozyla na grudzien


Leń
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
AgataP 09:51, 19 cze 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Krysiu masz piękne róże, a szałwię też kupiłam sobie od Finki - piękne krzaczki się zrobiły. Jestem z niej bardzo zadowolona.
Buziaki... wczoraj myknęłam sobie sałatkę z fety, pomidorów i melona - od razu pomyślałam o Tobie, bo Ty sałatkowa dziewczyna
____________________
Z Pszenicznej...
Urszulla 10:53, 19 cze 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Krys napisał(a)


Ula to ‘Compacta Deep Blue’ - Szałwia omszona kupiona u Finki,zbiore nasiona to Ci wysle.



Dziękuję Ci tylko ja nie wiem czy umiem wysiać-ale mam sąsiadkę która ma do tego rękę i może mi pomoże. Jej wszystko wschodzi. Miałam wysiać też cleome-cała ja.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Krys 10:54, 19 cze 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
U mnie wiatr złamał starą śliwę - w zasadzie to się rozłupała na dwie połówki jak po trząśnięciu pioruna. Mnóstwo bylin przygniotło do ziemi i już nie wstaną, czosnki połamane, a te wcześniejsze tylko wypadły. Wiatrzysko było takie że młode przyrosty ze świerków mi strząsało (nie wiem hak to możliwe, o nic się nie ocierają poza samymi sobą. Szkoda twojej sosny, chyba mogłoby trzasnąć tą obok co? Nie miałabyś już oporów z wycięciem
Krysia, ziemia to ta co wożę z Sieradza- z działki rodziców. Oni mają coś jak ty- glina, druga klasa. Cieszę się z niej strasznie a jeszcze czeka na mnie parę worków kurzaka i bydlęcego sprzed trzech lat Jak wymieszam z moim piaseczkiem to może choć w jednej dziesiątej będzie u mnie rosło wszystko tak jak u Ciebie

Na lekcje możecie wszystkie wpaść ale ostrzegam- porządne warsztaty z fotografowania zieleniny przy naturalnym świetle zaczynają się.... pół godziny przed wschodem słońca


Pisze się wstaje razem z moimi kurami.
Obornik mam możesz wpasc to się podziele,mam stała dostawę.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 11:06, 19 cze 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
AgataP napisał(a)
Krysiu masz piękne róże, a szałwię też kupiłam sobie od Finki - piękne krzaczki się zrobiły. Jestem z niej bardzo zadowolona.
Buziaki... wczoraj myknęłam sobie sałatkę z fety, pomidorów i melona - od razu pomyślałam o Tobie, bo Ty sałatkowa dziewczyna


Agata dzięki,jestem tez bardzo zadowolona z tej szałwi,mozna ja dzielic jeden krzaczek tak zrobiłam wiosna.
miło mi ,że mogła sie na cos przydac.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 11:07, 19 cze 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)



Dziękuję Ci tylko ja nie wiem czy umiem wysiać-ale mam sąsiadkę która ma do tego rękę i może mi pomoże. Jej wszystko wschodzi. Miałam wysiać też cleome-cała ja.


Ula dzielic tez je mozna jedna tak zrobiłam iosna i sie przyjeła,pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Margarete 11:10, 19 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kurczę sosny szkoda. U mnie tylko gięło rośliny do ziemi i łamało gałęzie. Większych strat w ogrodzie nie było. W lesie za płotem trochę więcej strat. U mnie tylko po ogrodzie fruwały puste leżaki i wiadra. Odnalazłam je potem na rabatach i trochę bylin mi połamały.
Takie nauki fotografowania to i ja bym pobrała....

Lecę obejrzeć wasze fotki z Powsina
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
rozark 12:30, 19 cze 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Krysiu, dzięki wielkie za wczorajsze towarzystwo, to był miło spędzony dzień
____________________
pozdrowionka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies