Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

AgataP 08:57, 27 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Krys napisał(a)
Kochani tyram ale nie w ogrodzie,przygotowuję sie do zimy,ciesze sie,że zagladacie,buziaki dla wszystkich.
Ogród musi sobie poradzic,hortensje sa sliczne ale wczoraj byla u nas nawalnica troche sie pokladly bo nie wszystkie maja podporki (brak czasu).Z dalek wygladaja slicznie z bliska nie podchodze.Wiekszosc czasu spedzam w garazach a w nastepnym tygodniu w kotlowni,nauczylam sie jezdzic na traktorze (moim małym ) na razie kury z tego maja radoche i ja tez,ot tyle...


Oj Kobiety na traktory - to musi być widok, ja piedziu Z małego na duży jeden krok
A w garażach to niezłe zajęcie masz chyba... może mechaniką się zajmiesz...
Zazdroszczę kurom widoków buźka
____________________
Z Pszenicznej...
Urszulla 14:35, 28 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21809
Poczytałam o planowanych zajęciach trochę mało ogrodowiskowych. I oczywiście bardzo ogrodowiskowej jeździe na traktorze, pewnie celem koszenia
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Krys 14:48, 29 lip 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Krysia, możesz już wpadać Już jest! Została jeszcze tylko "piaskownica" (jak to nazywa Tomek) do zagospodarowania ale taras stoi i cieszy Tylko mebli brak I jeśli Tomasz nie obudzi w sobie na nowo zapału stolarskiego to mebli w tym roku nie będzie U Reni na pintereście znalazłam taką inspirkę że noszę w telefonie i wzdycham... I kombinuję jak takie mebelki zrobić jak najmniejszym kosztem
I ekspres dalej w serwisie, ale rozpuszczalną cię mogę poczęstować jak coś Także wiesz, jestem niemal po drodze


Monika ciekawa jestem jak wyszlo,wpadne ale jeszcze nie w tym tygodniu.Meble jak nie robione te moze upolowac na przecenach.Z palet ludzie robia meble bardzo ladne.To jakas powazna awaria ekspresu niedobrze.podjedziezz jutro do Karsznic o 9 sie wybieram na stoisko Caroliny.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 14:50, 29 lip 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
AgataP napisał(a)


Oj Kobiety na traktory - to musi być widok, ja piedziu Z małego na duży jeden krok
A w garażach to niezłe zajęcie masz chyba... może mechaniką się zajmiesz...
Zazdroszczę kurom widoków buźka


Agata na traktorze zabawa niezla tylko szkoda ze ciagle pada.Jesienia zajmesie spawanie,musze zrobic bariery przed Hirutkiem.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 14:53, 29 lip 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)
Poczytałam o planowanych zajęciach trochę mało ogrodowiskowych. I oczywiście bardzo ogrodowiskowej jeździe na traktorze, pewnie celem koszenia

Ula traktor kupiony bo powierzchnia do kopania i koszenia duuuza.Musze w przyszlym roku pomyslec moze o przystawce do koszenia.pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
rozark 14:55, 29 lip 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
może i ja się jutro do Karsznic wybiorę
____________________
pozdrowionka
Margarete 15:01, 29 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O traktorze wiedziałam ale o spawaniu pierwsze słyszę....brawo Krycha!!!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Krys 15:15, 29 lip 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
rozark napisał(a)
może i ja się jutro do Karsznic wybiorę

Fajnie,ale ja na krotko .
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 15:18, 29 lip 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
O traktorze wiedziałam ale o spawaniu pierwsze słyszę....brawo Krycha!!!


Malgosiu spawarka jest,drut tez,nie zdazyl M mnie nauczyc a i potrzeby nie bylo,a planowalismy zrobic takie plotki ladne,wiem jak,tylko ktos moze na jakims kursie musi mi pokazac obsluge tej spawarki,chyba juz za duzo tego wszystkiego przestaje ogarniac....zmykam do wisni zafundowalam sobie glupia dzisiaj 12 kg.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ren133 18:26, 29 lip 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
rozark napisał(a)
może i ja się jutro do Karsznic wybiorę


Renia
Jak już będziesz tak blisko to zapraszam na kawkę koniecznie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies