Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Luteczka 18:58, 29 lip 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Wow Krysiu podziwiam Cię, jesteś niesamowita babka. Traktor, spawanie, ciekawe co jeszcze. Jednak my kobiety musimy być silne, trzeba sobie radzić.
Podziwiam, podziwiam buziaki
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
yolka 19:39, 29 lip 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Wiśni współczuję, spawanie też bardziej by mi pasowało niż drylowanie.

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AgataP 21:56, 29 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Krys napisał(a)


Malgosiu spawarka jest,drut tez,nie zdazyl M mnie nauczyc a i potrzeby nie bylo,a planowalismy zrobic takie plotki ladne,wiem jak,tylko ktos moze na jakims kursie musi mi pokazac obsluge tej spawarki,chyba juz za duzo tego wszystkiego przestaje ogarniac....zmykam do wisni zafundowalam sobie glupia dzisiaj 12 kg.


Kryśka wal do nas, maż ma spawarkę wyjaśni Ci kwestie... w zamian pojeździ na traktorze, kury oniemieją w zachwycie
____________________
Z Pszenicznej...
jankosia 23:37, 29 lip 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Krys napisał(a)


Monika ciekawa jestem jak wyszlo,wpadne ale jeszcze nie w tym tygodniu.Meble jak nie robione te moze upolowac na przecenach.Z palet ludzie robia meble bardzo ladne.To jakas powazna awaria ekspresu niedobrze.podjedziezz jutro do Karsznic o 9 sie wybieram na stoisko Caroliny.


Krysia wpadnę ale bliżej ósmej i tylko na chwilę bo teściowa chce mi coś zielonego na urodziny fundnąć Potem zjeżdżam bo mała ma imprezę urodzinową a my w czarnej d... jesteśmy - jeszcze meble skręcamy, wiercimy itd. Zachciało mi się remontów na ostatnią chwilę wrrr...
Słuchaj, a jak będziesz się uczyć spawać to ja bym chętnie wpadła popatrzeć co? Mam pomysł na meble bo dużo drewna zostało i potrzebuję ramy a ja nic nigdy nie spawałam to chętnie się podszkolę

Mój T. twierdzi że umie ale ja go tam nigdy ze spawarką nie widziałam

Zdzwonimy się na kawkę w przyszłym tygodniu. Obiecuję powyrywać na tę okoliczność co większe pokrzywy i bylice ok?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Margarete 08:35, 30 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O wiśnie, mrozisz ? kompoty? czy konfitury? Wszystkie przetwory z wiśni uwielbiam ale roboty z drylowaniem dużo...za to potem.....mniam
Ja też co roku robiłam dużo przetworów, jak nas było w domu więcej - szczególnie że rodzice mieli ogródek działkowy to i plonów było dużo. Teraz już mi się nie chce...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
rozark 09:48, 30 lip 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
jednak nie pojadę, za porządki w domu się biorę
____________________
pozdrowionka
Urszulla 15:44, 30 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21809
Świetna propozycja Agaty z tym spawaniem. Spawanie zostawiłabym mężczyznom
Pozdrawiam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Nikita 00:14, 01 sie 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Krysiu...traktor, plany spawalnicze, 12 kg wiśni !!!
BRAWO TY !

PS. Dzięki za sobotnie towarzystwo,fajnie że mogłyśmy się zobaczyć.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 11:59, 01 sie 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu dzieki za sobote, odwiedziny na stoisku i mile popoludnie Dziekuje!!!
jestes super
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:59, 01 sie 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Traktor! Spawanie! szacunek
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies