Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 23:27, 20 cze 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
AgataP napisał(a)
Kryśka, ale wszystko porosło Rabata frontowa to nie to samo miejsce, które pamiętam... i długa prosta na wjeździe - super z tymi szałwiami.
Pięknie, no faktycznie musisz sobie sprawić paleciaki, siadać na tarasie i podziwiać... z przyjemnością wszystko obejrzę w sierpniu


Agata porosło,ma pokarm i spiew to rośnie,nawet trawa juz ruszyła ale to po jazze paleciaki na emeryturze, zapraszam w sierpniu (20.08)
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Bogdzia 20:43, 22 cze 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krysia wszystko Ci rosnie jak na drożdżach ale wiadomo ziemię masz dobrą a jeszcze jedzenia im nie załujesz. Róze piękne i jak obficie kwitną, wielkie krzaczyska porosły, pięknie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 21:58, 22 cze 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ale rośnie Twój ogród w oczach, dorodne i zdrowe masz roślinki, moje anabelki też już kwitną
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
jankosia 23:59, 22 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Weszłam dzisiaj na O. i masakra normalnie, nigdy nie nadrobię Dobrze że u ciebie same konkrety to jakoś dałam rade Chcę powiedzieć że róże masz boskie po prostu, a Lady Emma Hamilton zjawiskowa jak zawsze. I ta siateczka rzeczywiście dużo zdziałała, zupełnie inaczej wygląda teraz rabata FRONTOWA
Krysia, musisz wrócić. Tak mi było głupio że wybierasz z mojej kostki chwasty do zielnika że zaraz po twoim wyjściu wzięłam się za front i ani pół chwasta mi tarasie nie rośnie. Bo krwawnik się nie liczy? To zioło nie chwast I poszłam za ciosem i donice zmieniłam i część kaktusów na dwór wystawiłam i teraz jest tak fajnie czyściutko- wpadnij co? W ogóle musisz częściej przyjeżdżać Strasznie mnie to mobilizuje
Buziaki
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Margarete 00:12, 23 cze 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krysiu jeżówki od ciebie na mojej "frontowej" rabacie przy tarasie porosły wielkie i zaruteńko zakwitną .
Mają do towarzystwa z tyłu moje stare trawy - elata aurea i graziella a z boku też twoje stipy. Z tym że stipy rosną powolutku - może im coś u mnie nie pasuje.
Podsumowując moja "frontowa" zostanie przemianowa na rabatę krysiową
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kindzia 09:35, 23 cze 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ale pięknie u Ciebie!!!!!

A leoś niemożliwy...taki wielki????? Moje Red maleństwa zeszłoroczne, wiotkie toto...

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Krys 10:33, 23 cze 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Weszłam dzisiaj na O. i masakra normalnie, nigdy nie nadrobię Dobrze że u ciebie same konkrety to jakoś dałam rade Chcę powiedzieć że róże masz boskie po prostu, a Lady Emma Hamilton zjawiskowa jak zawsze. I ta siateczka rzeczywiście dużo zdziałała, zupełnie inaczej wygląda teraz rabata FRONTOWA
Krysia, musisz wrócić. Tak mi było głupio że wybierasz z mojej kostki chwasty do zielnika że zaraz po twoim wyjściu wzięłam się za front i ani pół chwasta mi tarasie nie rośnie. Bo krwawnik się nie liczy? To zioło nie chwast I poszłam za ciosem i donice zmieniłam i część kaktusów na dwór wystawiłam i teraz jest tak fajnie czyściutko- wpadnij co? W ogóle musisz częściej przyjeżdżać Strasznie mnie to mobilizuje
Buziaki


ha ha mnie tez mobilizuje jak gdzies jade albo ktos do mnie przyjezdzam.Jak wróciłam od Ciebie a tak mi się podobały Twoje rabaty i TRAWNIK,ze o mało mojego nie przeorałam chwasty zauważyłam tylko dlatego ,że robie zielnik dla córki siostrzenicy a miałaś! je nietypowe , równiez zapraszam do siebie.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 10:34, 23 cze 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Krysiu jeżówki od ciebie na mojej "frontowej" rabacie przy tarasie porosły wielkie i zaruteńko zakwitną .
Mają do towarzystwa z tyłu moje stare trawy - elata aurea i graziella a z boku też twoje stipy. Z tym że stipy rosną powolutku - może im coś u mnie nie pasuje.
Podsumowując moja "frontowa" zostanie przemianowa na rabatę krysiową


oo to super się cieszę,stipy tegorocznej daj im czas, u mnie tez jeszcze małe ,buziak Małgosiu
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Kasya 10:35, 23 cze 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42182
jankosia napisał(a)
Weszłam dzisiaj na O. i masakra normalnie, nigdy nie nadrobię Dobrze że u ciebie same konkrety to jakoś dałam rade Chcę powiedzieć że róże masz boskie po prostu, a Lady Emma Hamilton zjawiskowa jak zawsze. I ta siateczka rzeczywiście dużo zdziałała, zupełnie inaczej wygląda teraz rabata FRONTOWA
Krysia, musisz wrócić. Tak mi było głupio że wybierasz z mojej kostki chwasty do zielnika że zaraz po twoim wyjściu wzięłam się za front i ani pół chwasta mi tarasie nie rośnie. Bo krwawnik się nie liczy? To zioło nie chwast I poszłam za ciosem i donice zmieniłam i część kaktusów na dwór wystawiłam i teraz jest tak fajnie czyściutko- wpadnij co? W ogóle musisz częściej przyjeżdżać Strasznie mnie to mobilizuje
Buziaki


zastanawialam sie gdzie przepadłas
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Krys 10:36, 23 cze 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Kindzia napisał(a)
Ale pięknie u Ciebie!!!!!

A leoś niemożliwy...taki wielki????? Moje Red maleństwa zeszłoroczne, wiotkie toto...

Pozdrawiam serdecznie


Kasia Leosiowi x 2 chyba drabinke zafunduje,ale troche łapie cos ,na razie dostał pokrzywe i dzisiaj soda pojdzie w ruch
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies