Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, ale pojemny;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, ale pojemny;)

agaott 20:01, 13 kwi 2015


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 238
Przemku, ostatnio wydrukowałam sobie zdjęcie Twojego pięknego ogrodu i w pracy podpisywałam na nim rośliny. Koleżanka popatrzyła i pyta -"co to za zdjęcie?" a ja nie namyślając się zbyt długo stwierdziłam - to mój przyszły ogród
Po prostu zakochałam się w Twoim ogrodzie i marzę o czymś takim u mnie. Ale z przodu - przed domem - ba takie cuda warto pokazywać. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz jak co nieco zgapię?
____________________
Aga-http://www.ogrodowisko.pl/watek/5573-sielsko-anielsko
Alicja169 17:16, 14 kwi 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Witam w tym rajskim ogrodzie. Tyle wspaniałej wiedzy, którą od Ciebie pozyskałam, nie da się przecenić.
To nic oryginalnego wyrazić zachwyt Twoim ogrodem, wszyscy to już wyrażali.
Jako, że Ogrodowisko jest moim nowym odkryciem, a mój ogród przechodzi burzliwą rewolucję, nie będę się wypisywać w Twoim wątku, ale na pewno będę tu wracać i szukać inspiracji.
Wiele się tu nauczyłam!
Gratuluję osiągnięć, pozdrawiam twórcę ogrodu marzeń niejednego z Forumowiczów i mojego też.
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Jana 15:33, 15 kwi 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Piękny ogród, kibicuję i będę podglądać...Czy mógłbyś mi powiedzieć co to za hosta na zdj. nr 4 strona 34? i czy ona rośnie w słońcu czy cieniu? pozdrawiam
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Manalena 12:06, 18 kwi 2015


Dołączył: 22 kwi 2013
Posty: 162
Witaj

Znalazłam chwilkę czasu i trafiłam na Twój wątek- jestem w szoku!!!! Coś pięknego!!!! Jak Ty to robisz? Jestem pełna podziwu!!! Wszystko skomponowałeś na 100% gustownie.
U mnie ogród jest od 3 lat- ale po obejrzeniu Twojego stwierdzam,że to jakieś marne próby. Nie mam takiej wyobrażni żeby stworzyć takie cudo. Wiem co mi sie podoba,ale mimo wszystko nie wygląda to tak jak bym chciała. Dodatkowo ze względu na pracę, czas dla ogrodu mam tylko w weekend.

Jeszcze raz gratuluję!!! Jeżeli będę mogła liczyć na jakieś podpowiedzi z Twojej strony,jak Ty to robisz- będę bardzo wdzięczna!

Praca w ogrodzie, to ciężka praca-żeby oczywiście był taki piekny!!! Naprawdę brak mi słów dla wyrażenia mojego podziwu!!!!

Pozdrawiam
____________________
Ogród dla zapracowanych
Borbetka 19:51, 18 kwi 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Przemo, pokaż co u Ciebie.
____________________
borówcowy wizytowka
mateuszmichn 01:48, 19 kwi 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Piękne rabaty. Metamorfoza ogrodu zachwyca
____________________
Mój mały zakątek
ele2001 21:28, 20 kwi 2015


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Elu,Marto, Gosiu, Robercie- witam wszystkich tyle wpisów kurcze u mnie jeszcze dość smutno ,w tm roku dopiero kupię jakieś cebulowe i posadze wszystko sukcesywnie i powoli sami Wiecie ile to wszystko kosztujeAle już powoli wszystko wyłazi więć będzie co pokazywać.

Aga- pewnie że nie wszyscy tu korzystamy z czyjegoś doświadczenia

Ala- powoli nadrobie zaległości i też zawitam u Ciebie.

Jana- zacytuj zdjęcie to chętnie odpowiem bo nie wiem o którą chodzi..

Madziu- dziękuje Ci bardzo ale naprawde na razie to jeszcze wiele mu brakuje po prostu dobre zdjęcia

Monia cierpliwości

Mateusz będe wpadał i obserwował twoją metamorfoze
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
Manalena 00:32, 21 kwi 2015


Dołączył: 22 kwi 2013
Posty: 162
Przemku- nic nie brakuje Twojemu ogrodowi! Jest cudowny,dzięki tej metamorfozie
Jeśli znajdziesz chwilkę czasu,zapraszam do mojego ogrodu.Może mi coś podpowiesz- jak go poprawić? Będę bardzo zobowiązana!

____________________
Ogród dla zapracowanych
makkasia 14:19, 22 kwi 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Przemku pierwsze użycie "Twojego nawozu" i widzę różnicę na siewkach stipy w oczach zaczyna rosnąć
zapodaj jakieś new zdjęcia na pewno nie tylko ja na nie czekam
Pozdrawiam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Psiamama 23:23, 24 kwi 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Witaj Przemku. Dziś tu trafiłam... szczęka jeszcze mi dynda. Brak mi słów... Dziękuję Ci, że mogłam zobaczyć Twój ogród. Nie wiem co powiedzieć po prostu "zabiłeś mnie"
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies