Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, ale pojemny;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, ale pojemny;)

EdytaB 09:32, 26 maj 2015


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 299
co to za drzewko szczepione, bordowe, pod, którym rosną czosnki (chyba) ?
Emi 18:14, 26 maj 2015


Dołączył: 23 maj 2015
Posty: 33
Witam
Jestem nowa na forum, ale od dłuższego czasu podglądam Wasze wspaniałe ogrody. Twój jest idealny. Przedogródek to niedoścignione mistrzostwo świata, a reszta to marzenie .....
____________________
Emi I co dalej???
Emi 23:47, 30 maj 2015


Dołączył: 23 maj 2015
Posty: 33
Witam ponowie. Dzisiaj po całodziennej bieganinie przy porządkach, myciu okien, praniu itp. wieczorem usiadłam do kompa (przy wielkim niezadowloeniu syna bo blokuję miejsce) i przejrzałam Twój wątek, a od metamorfozy dość szczegółowo. Jestem zachwycona wszyskim. Twoja glicynia jest super, moja po raz pierwszy zakwitła w zeszłym roku (po ok.9-10 latach). W tym roku też miała trochę kwiatów, ale obecnie jest obsypana cała liśćmi i dużymi przyrostami. Ile razy i kiedy tniesz swoją. Moja glicynia to Pacific (bynajmniej tak pisało na etykiecie). Czasem mam okazję podziwiać twój przedogródek wracając z Kępna do domu. Elegancko. Mimo że mieszkamy blisko siebie, to nasze ogrody dzielą całe mile świetlne...
____________________
Emi I co dalej???
Milli 15:50, 11 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 9
Witam

Oglądam twój ogród i az mnie zatyka. Jest zajebisty że tak się wyrażę. Mam malutkie pytanie co jest posadzone wokół tego świderka na przed ogródku te małe żółte i czerwone krzaczki?
ele2001 14:22, 13 cze 2015


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Sliwa wiśniowa

EdytaB napisał(a)
co to za drzewko szczepione, bordowe, pod, którym rosną czosnki (chyba) ?
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
ele2001 14:23, 13 cze 2015


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483

Tawuła golden princess i admirałek berberys pozdro




Oglądam twój ogród i az mnie zatyka. Jest zajebisty że tak się wyrażę. Mam malutkie pytanie co jest posadzone wokół tego świderka na przed ogródku te małe żółte i czerwone krzaczki?
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
ele2001 14:28, 13 cze 2015


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Ale fajnie że jest ktoś z okolic witam "parafiankę" ja tnę w lipcu dość mocno poprawiam w lutym jeśli trzeba jeśli już kwitła to dobrze przynajmniej wiesz że nie pochodzi z siewu.długie przyrosty przycinam na długość 30 40cm jeśli wybijają nowe wyłamuje je.




Emi napisał(a)
Witam ponowie. Dzisiaj po całodziennej bieganinie przy porządkach, myciu okien, praniu itp. wieczorem usiadłam do kompa (przy wielkim niezadowloeniu syna bo blokuję miejsce) i przejrzałam Twój wątek, a od metamorfozy dość szczegółowo. Jestem zachwycona wszyskim. Twoja glicynia jest super, moja po raz pierwszy zakwitła w zeszłym roku (po ok.9-10 latach). W tym roku też miała trochę kwiatów, ale obecnie jest obsypana cała liśćmi i dużymi przyrostami. Ile razy i kiedy tniesz swoją. Moja glicynia to Pacific (bynajmniej tak pisało na etykiecie). Czasem mam okazję podziwiać twój przedogródek wracając z Kępna do domu. Elegancko. Mimo że mieszkamy blisko siebie, to nasze ogrody dzielą całe mile świetlne...
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
ele2001 14:29, 13 cze 2015


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Miki_N napisał(a)
Czemu wymieniasz katalpe na brzozę?



Bo strasznie póżno zaczyna wypuszczać liście muślę o brzozach dokładnie 3 himalajskich
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
ele2001 14:33, 13 cze 2015


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Witam jeszcze raz wszystkich odwiedzająćych teraz mam ręce pełne roboty po pracy jeszcze pracuje w swoim ogrodzie do póżna nie wiem jak to robią inni ale gdybym miał więcej ogrodu tzn byłby większy nie dał bym sobie z nim rady..
wczoraj miałem ulewe zbiorniki napełniły się wodą po deszczu do godziny 10 latałem z konewkami i gnojowicą i podlewałem wszystko jak leci

____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
ele2001 14:35, 13 cze 2015


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Nawet nie mam kiedy fotek strzelić tak na szybko



____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies