Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początki w Kruklandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Początki w Kruklandii

Juzia 17:11, 26 sty 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38813
No właśnie nie wiem jakie...
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
makkasia 21:30, 26 sty 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Co to jest hopsi to świerk ?
a w ogóle to dziękuję
Hosty i wrzosy to nie do końca dobry duet bo wrzosy uwielbiają słońca a hosty już nie koniecznie. Co tam jest za wystawa Juziu ?
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Juzia 21:34, 26 sty 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38813
Świerk, świerk Niebieski

Hosty posadziłabym przy różanecznikach... przy samej altanie jest cień...a dalej już wrzosy. A raczej wrzośce.

Chyba
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
gierczusia 21:51, 26 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia_G napisał(a)


U mnie we wiosce z tapetami ciężko. Bardzo ciężko.
Trzy rolki znalazłam
Ale z moimi zdolnościami do klejenia i dopasowywania...starczyły dwie


Ciężko , nie ciężko ..super je wynalazłaś kolorystycznie .. A jak już jakąś wylukam , to przyjdę na kurs klejenia tapet , bo mom do tego dwie lewe ręce

To co mówisz ,że obiłan słaby w czarowaniu ?????.. To już na następny raz ńie dam sie nabrać na takie szajskie przebranie

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
makkasia 21:56, 26 sty 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Juzia_G napisał(a)
Świerk, świerk Niebieski

Hosty posadziłabym przy różanecznikach... przy samej altanie jest cień...a dalej już wrzosy. A raczej wrzośce.

Chyba


Czyli chcesz aby wiosną kwitły ?
wygooglowałam Hopsi ...myślisz, że będzie dobrze wyglądał na tle serbów ? duże mocne drzewo na tle bajkowego serba ? Ciekawe
łany samych wrzosów też są świetne
Trawy na wrzosowisko żółte molinia Variegata, kostrzewa miotlasta, Hacony, Turzyce np evergold
Odmiany srebrne kostrzewa sina, mnóstwo turzyc np FC, stipy ale raczej nie przed i wiele innych ładnie będzie wyglądać na wrzosowisku
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Juzia 21:58, 26 sty 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38813
gierczusia napisał(a)


Ciężko , nie ciężko ..super je wynalazłaś kolorystycznie .. A jak już jakąś wylukam , to przyjdę na kurs klejenia tapet , bo mom do tego dwie lewe ręce

To co mówisz ,że obiłan słaby w czarowaniu ?????.. To już na następny raz ńie dam sie nabrać na takie szajskie przebranie

Buziole


Przyjeżdżaj! Tapetować to akurat umim

Następnym razem przebieraj za gandalfa...szary, biały... bez różnicy I łatwo zrobić... worek nałożyć hyhy
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
gierczusia 22:00, 26 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Jak mam wetknąć swe 3 grosze ( a kcę ..baaardzo kcę ) to napiszę ,źe wrzosy fajnie wyglądają z wrzoścami bo rabata kwitnie i wiosną i jesienią ..noo i to towarzystwo dla rodków bo kwaśno lubią... Ja dałam Gracka na tło dla rodków i wygląda zarąbiscie .. Póki co żyje mimo ,źe to półcień a może raczej ..prawiecały cień

Zresztą Juziu..jakie to rodki , bo ich docelowa wielkość też ma w sumie znaczenie , prawda ??

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:02, 26 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia_G napisał(a)


Przyjeżdżaj! Tapetować to akurat umim

Następnym razem przebieraj za gandalfa...szary, biały... bez różnicy I łatwo zrobić... worek nałożyć hyhy


Koffana .. Znależć worek na chudego chopa o wzroście 175 cm to nie jest łatwa sprawa .. Noo chyba ,że taki na ziemniaki ale masz rację ,może gandalf coś przynajmniej wyczaruje

A w sprawie tapety to na serio chętnie się poradzę , bo mi zawsze jakieś falbanki wyłażą , albo bąble , albo plamy..aaaaaaa
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Magda70 22:03, 26 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Juzia_G napisał(a)
A to mój Dzwoneczek



Osobista wróżka ogrodowa...może ogród mi wypięknieje w tym roku?



No nie ma to tamto...ale masz jak w banku!! Z taką wróżką

ps. co nie oznacza, że ładnie nie jest...ale jak się rozrośnie to przyt brzozach to dzięki wróżce
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
bleebla 22:03, 26 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
we wrzoście/wrzosy wsadziłabym buhanana albo stipę, a w różaneczniki morning light, żeby rozjaśnić trochę to miejsce. Tylko pamiętaj, że ja się nie znam
____________________
Aga - Mała eLeczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies