Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początki w Kruklandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Początki w Kruklandii

Juzia 14:38, 27 lut 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39286
lojalna_ napisał(a)
Juzia mysliciel mnie tez przez glowe te rozne rozwiazania lataly a nadal mam metlik


No właśnie... tak to już z nami jest
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 14:40, 27 lut 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39286
Joaska napisał(a)
Justyna z tymi pomysłami to u mnie tez jest ból ... zanim jeszcze zdążę cokolwiek zrobić to już zmieniam pomysł, mój M juz nawet nie reaguje na "nowy" świetny pomysł bo wie że za chwilę będzie kolejny .... podczas budowy on dopiero się upewniał że nie zmienię zdania jak kurier dostarczył to co wybrałam a ja tego w ciągu miesiąca nie odesłałam, wtedy oznaczało to już decyzję ostateczną... chociaż i to nie do końca ...
I mówi że tego samego niestety się obawia teraz że tych ton ziemi to on poprzenosi z miejsca w miejsce zanim mi kolejny jeszcze wspanialszy pomysł do głowy nie przyjdzie, tak że Justyś sadź kosodrzewiny i róże a i tak licz się z tym że przesadzisz.


No jak miło wiedzieć, że nie jestem jedyną wariatką
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 14:43, 27 lut 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39286
adom1206 napisał(a)


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
adom1206 14:47, 27 lut 2015

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
tysiące na minutę to mało.Mój to już nawet nie słucha i tak co chwilę jest inaczej. Gorzej jak zaczyna pomagać. ..a ja mu na to "a może byśmy jednak"
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Efffa 14:55, 27 lut 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
hej, się wproszę do Was! Bo mi ulżyło, ze nie tylko ja mam milion pomysłów na minutę, mój to na każdy pomysł przystaje, każdy pomysł chwali bo wie, ze za chwilę będzie nowy pomysł, ale się kiedyś zdziwi jak przystanie na coś bardziej kłopotliwego.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
lojalna_ 14:56, 27 lut 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
adom1206 napisał(a)
tysiące na minutę to mało.Mój to już nawet nie słucha i tak co chwilę jest inaczej. Gorzej jak zaczyna pomagać. ..a ja mu na to "a może byśmy jednak"



Blizniaczka hihihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Juzia 15:09, 27 lut 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39286
ewa004 napisał(a)
Juziek mnie moje niezdecydowanie czasami a nawet często sama doprowadza do szału wpadającego w rozpacz a co dopiero Emusia

Już ostatnie propozycje u mnie na wątku ,wpadnij i zagłosuj
Na prawdę ostatnie .....zamawiam towar i po robocie


Byłam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 15:14, 27 lut 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39286
Ja swojemu to już o niektórych rewolucjach nawet nie mówię
Sama robię

Później tylko testuję czy zauważy w ogóle zmiany.... i o dziwo zauważa!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Joaska 15:23, 27 lut 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Justyś ja też ostatnio pomijam mojego eMa przy decyzjach a już na pewno przy zmianach ... co ma się chłopina stresować, on już i tak nie pamięta która wersja była tą ostatnią więc nie wie czy były kolejne zmiany czy nie, o planie ogrodu to nawet już nie wspominam ... po co on i tak wie że zaraz wersja się zmieni.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
bleebla 15:24, 27 lut 2015


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Juzia, macham cały czas czytam tylko do powiedzenia mam mało
____________________
Aga - Mała eLeczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies