Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bajkowy ogród Weroniki

Pokaż wątki Pokaż posty

Bajkowy ogród Weroniki

weronika77 19:03, 24 cze 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
dajana napisał(a)
Weroniko ile ty masz róż! a jakie piękne, wszystkimi co do jednej się zachwycam. Niektóre nazwy nawet spisałam tę niebieską i fioletową takiego koloru u mnie brak .Poczytałam o spotkaniu Kajtusia z ropuchą, moja sunia miała takie samo spotkanie z lizaniem włącznie no i efekt podobny .Fajny księciunio ropuszek świetne zdjęcie .No i kogo u ciebie spotkałam, Irenkę Miłych gości nigdy dość .Tak Ładnie wszyscy wyglądacie aż miło popatrzeć .

***
Dajano, kupiłam taką różę z niebieskich, ma już pąki, a jak zakwitnie to zrobię jej zdjęcie, bo może pasować do Twojego ogrodu.


I trochę moich błękitów dla Ciebie, z buziakami.

Przymiotno, które mam dzięki Basi z "4 arów".

I od tej samej Basi rutewka.

Dzwonki karpackie właśnie zaczynają kwitnienie.

Dzwonki brzoskwiniolistne.

____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 19:41, 24 cze 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Kondzio, dziękuję, miłośniku róż. Dla Ciebie moja Luisa Odier, na którą u siebie czekasz. Rośnie na ok. 100 cm i tyle na boki, pachnie pięknie. kwitnie w okresie kwitnienia piwonii, goździków, margerytek wczesnych, czyli w czerwcu.







____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
AgnieszkaW 20:18, 24 cze 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Jaka fajna wizyta Ogród pokazany oczami Irenki równie piękny i bajkowy. Róże prześliczne, coraz bardziej zakochuję się w różach Pozdrawiam Weroniko
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
dajana 11:22, 25 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Oczywiście że marzę Weroniko W marzeniach wszystko dozwolone dziękuje za piękne życzenia .Ty wiesz co mi pokazać hi,hi śliczne roślinki i moje kolory Niebieska róża wygląda prześlicznie zobaczymy jak ci zakwitnie i dokonasz oceny pod każdym względem .Gozdziki tez mam w planie dla ich piękna i zapachu. W końcu jesteśmy z epoki goździkowej ,pasują do nas .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
weronika77 21:57, 25 cze 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
AgnieszkaW napisał(a)
Jaka fajna wizyta Ogród pokazany oczami Irenki równie piękny i bajkowy. Róże prześliczne, coraz bardziej zakochuję się w różach Pozdrawiam Weroniko

***
Spotkanie z Irenką i Jej M. bardzo miłe. Atrakcyjna kobietka nie tylko z urody, pasji ogrodowej, normalna z życia wzięta, i wcale nie czuła się gościem, tylko w kuchni wyręczać mnie chciała, dzięki takiej pomocy zdążyliśmy wiele, w krótkim czasie.
Agnieszko, w Twoim pięknym Jurajskim króluje Bonica, czyli zakochana trochę w różach jesteś, i coraz bardziej "choroba różana" się nasila.
U mnie nie do wyleczenia. Pozdrawiam serdecznie.

To nic, że czas pięknej, pachnącej Luizy Odier minął(teraz łysa nabiera sił), inne też chcą być zauważone.

Wielkokwiatowe porosły wysokie, a z wysoka na wszystkie spogląda
Mr LINCOLN.

Aksamitna MR LINCOLN



____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 22:19, 25 cze 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
dajana napisał(a)
Oczywiście że marzę Weroniko W marzeniach wszystko dozwolone dziękuje za piękne życzenia .Ty wiesz co mi pokazać hi,hi śliczne roślinki i moje kolory Niebieska róża wygląda prześlicznie zobaczymy jak ci zakwitnie i dokonasz oceny pod każdym względem .Gozdziki tez mam w planie dla ich piękna i zapachu. W końcu jesteśmy z epoki goździkowej ,pasują do nas .

***
My z minionej epoki "buźka, rączka, goździk"...
Czekając na niebieską nową pokażę pnącą różyczkę NN o mniejszych różyczkach ale w dużej ilości. Zasłużyła na nową podporę, i upomina się o nową przygniatając starą ciężarem pąków. Czy jeszcze ten raz wytrzyma jej pełne kwitnienie zużyta podpora.



I jeszcze jedna w podobnym kolorze ma swój czas na pokaz, niżej
PAUL'S SCARLET.




____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 22:42, 25 cze 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Kwitną ponad dziesięć lat niezawodne rabatowe.


W towarzystwie lilii, ale ani róże ani lilie jeszcze nie pokazały swoich
możliwości, no może w 50%, a reszta w pąkach.
Rabatowe czerwone z innej strony.


ELFE zaczepia zapachem by spojrzeć na nią.


____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 22:56, 25 cze 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203

Różom już towarzyszy kwitnienie hortensji Anabelle.

ICEBERG ładnie pachnie i odwraca uwagę od Hortensji, która jeszcze nie ma kwiatów.

Kwitnie czerwona tawułka Arendsa.

Zaczynają kwitnienie słoneczniczki.

A wszędzie rozbrzmiewa ptasia muzyka.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
barbara_kraj... 23:00, 25 cze 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Weroniko, piękny spektakl Twoje róże odgrywają
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
MagdalenaK8 18:13, 29 cze 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Bardzo lubię Twój ogród, jest taki ciekawy, słodki i wygląda tak jakby z każdego zakamarka miał wyskoczyć elf.
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies