Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bajkowy ogród Weroniki

Pokaż wątki Pokaż posty

Bajkowy ogród Weroniki

Milka 17:27, 04 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mam dla ciebie kilka bruner, zrobiłam sadzonki z lasem super!!!trzeba będzie to uczcić
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
weronika77 22:55, 06 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Aneczka napisał(a)

Weroniko co to za róża w prawym dolnym rogu jasno różowa tak obsypana kwiatami?

***
Aneczko, sama chciałabym to wiedzieć. Podpowiadano mi, że to Maria Teresa, ale wątpię. Jest wytrzymała, mam ją od lat. Nie pachnie, ale ciągle kwitnie i to ładnie, kolor łosoś z różem. Wysoka na 70 do 100 cm. Kwiaty dłużej utrzymują się na krzaczku i zmieniają kształt i kolor.
Jak się dowiem, to Ci powiem. Pozdrawiam.


____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 23:09, 06 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Bogdzia napisał(a)
Wizyte Irenki już widzialam a dzis róże obejrzalam, Elfe bardzo mi sie podoba.Pozdrówka.

***
Moja Elfe już wylądowała ze swoim wzrostem na dachu garażu. Lubię ją za kształt i kolor kwiatów, za zielone błyszczące liście i zapach.
Zakwitła moja Edenka wreszcie...
Pierwszy pąk EDEN ROSE,


i pierwszy kwiat.
I jeszcze mój nowy nabytek,

BLUE RHAPSODY.
Pozdrawiam Bogdziu.

____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
barbara_kraj... 23:23, 06 lip 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
weronika77 napisał(a)


BLUE RHAPSODY.
Pozdrawiam Bogdziu.


Ta róża zaczyna robić na 'O' furrorę Godna tego!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
MagdalenaK8 21:46, 07 lip 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Zaglądam...podziwiam różyczki i pozdrawiam serdecznie.
____________________
Ogród i nie tylko...
weronika77 00:03, 09 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
dajana napisał(a)
Odczytałam i czekam Weronikoooo!!!!Jakie szczęście że zajrzałam Przeczytaj wiadomość proszę!!

***
Dajano, cieszę się, że mogłam Cię poznać osobiście, zobaczyć Twój dom i ogród, powiedziałabym wyczarowany, róże przepiękne i takież hortensje i trawka. Dziękujemy jeszcze raz za dary. Hosty podzielone na 3, i jakaś sadzonka musi trafić do Ciebie, jak tylko założysz hostowisko, a klonik czeka na miejsce...Pomyślałam, że mogłabyś część swojego areału przeznaczyć na ogródek na żwirku i klonik byłby tam potrzebny, a Ty miałabyś mniej pracy i zaoszczędziłabyś na podlewaniu. I różne trawy mogłabyś tam wsadzić, w tym część ode mnie, jak zechcesz.
Myślę, że oczyszczalnia już działa jak powinna, a fachowiec został z parą oczu nienaruszoną. Pozdrawiamy Was serdecznie, Ciebie i M.
Pokazuję jedną z obiecanych róż BLUE Rhapsody w dzisiejszym deszczu.


Z takiej mogę zrobić sadzonkę na Twój biały płot.

Nie wykrzycz mnie, że podzieliłam hostę na części.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 00:36, 09 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
ryska napisał(a)
Bajkowo jak zawsze a wycieczka bardzo ciekawa, uwielbiam taki styl podróżowania. Zapraszam do mnie, gdzie można zobaczyć jak Bełchatów prezentuje się z mojego balkonu Pozdrawiam

***
Widziałam kominy z Twojego ogrodu, a 5-go jechałam do Krakowa przez Twoje miasto, pełne producentów mebli. Pozdrawiam.
U mnie dzisiaj liliowo.







____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 00:52, 09 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Milka napisał(a)
Mam dla ciebie kilka bruner, zrobiłam sadzonki z lasem super!!!trzeba będzie to uczcić

***
Irenko, popatrz co podać dla Ciebie, jak wykorzystamy Maćka do bruner.
Pokażę trawę wg dat, która Ci się podobała. A las wycieniowany i robota zadana, w planie posadzenie parę Rh. Pozdrawiamy cieplutko.






____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 01:06, 09 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
barbara_krajewska napisał(a)

Ta róża zaczyna robić na 'O' furrorę Godna tego!

***
Basiu, mi ta róża dawno "chodziła" po głowie, a nawet miejsce się znalazło, i nawet przypadła mi do gustu, nie kaprysi tylko od razu kwitnie i rośnie. Lada chwila pokażę jej towarzyszkę w podobnej kolorystyce blue.
Tymczasem czas lilii i liliowców u mnie.

Żółte lilie ładnie pachną.


Nenufary


____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 01:23, 09 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Zuzula napisał(a)
To właśnie przez Bajkowy ogród Weroniki kilka miesięcy temu trafiłam na ogrodowisko. Od tamtej chwili ziemia przestała brudzić, chwasty przestały cuchnąć, a plecy przestały boleć od schylania...

Dziękuję

Dla ogrodu... brak mi słów.


***
Twój podpis nie zzieleniał, znaczy trzeba coś poprawić, popatrz w sprawach technicznych pod forum, lub poproś szefową o pomoc. Inaczej się do Ciebie nie trafi. Albo dopiero zakładasz wątek, to się pospiesz. Pozdrawiam Zazulo, z różami.







____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies