Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i nie tylko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i nie tylko...

MagdalenaK8 15:02, 14 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Dotarłam do Was niedawno i cóż jak się tu trafia to chce się zostać . Gdyby pięć lat temu ktoś powiedział mi że będe taką ogrodniczką pewnie bym sie tylko roześmiała i to mocno...w głos. Dziś biorę urlop by posprzątać w ogrodzie, zrobić oprysk i jeszcze jestem szczęśliwa. Zaczęło sie oczywiście od budowy domu na wsi, a potem jakoś poszło. Na szczęście mój M podziela moją pasję tylko tyle że ma na to dużo mniej czasu . Ale cóż jakoś sie uzupełniamy. Tyramy więc w pełnym szczęściu na naszej działeczce i tak poprawiamy jakość naszego życia . Podwójnie cieszę się że TUTAJ trafiłam, bo teraz mogę w pełni podzielać moje zainteresowania i to w gronie "pięknych ludzi".
Jako że nie ma na razie co oglądać wkleję kilka zeszlorocznych zdjęć, tak na przywitanie

bold text
____________________
Ogród i nie tylko...
GorAna 15:06, 14 mar 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16073
Witaj Magdalenko....toż to już dojrzały ogród...pięknie jest...a będzie jeszcze piękniej
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Milka 15:14, 14 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ja też witam Bardzo ładny i oczywiście limki śliczne widzę, czy to inne hortensje?
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
MagdalenaK8 15:14, 14 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
GorAna napisał(a)
Witaj agdalenko....toż to już dojrzały ogród...pięknie jest...a będzie jeszcze piękniej
Pozdrawiam

Dziękuję GorAna i ja ciebie witam serdecznie
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 15:18, 14 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
irena_milek napisał(a)
Ja też witam Bardzo ładny i oczywiście limki śliczne widzę, czy to inne hortensje?
pozdrawiam

Tak to hortensje, tylko jakie nie wiem dostałam je małe maciunkie od teściowej. Ale jeszcze wtedy nie miałam zacięcia by zapytać o nazwę. Teraz bym zapytała
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 15:19, 14 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Dziewczyny kochane jak mam zrobić podpis by wyświetlał się mój link? Bo chyba nie chce się wyświetlać.
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardenarium 15:23, 14 mar 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie

Zlikwiduj spacje (odstępy przy nawiasach, instrukcja o tym mówi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MagdalenaK8 16:01, 14 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Gardenarium napisał(a)
http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie

Zlikwiduj spacje (odstępy przy nawiasach, instrukcja o tym mówi


Danusiu nie potrafię
____________________
Ogród i nie tylko...
Magdalenka 16:49, 14 mar 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Witaj moja imienniczko.
Urzekły mnie czerwone tulipany, wrzosowisko i drewniany domek. Ogród wygląda pięknie, masz kawał miejsca do ogrodowych szaleństw. Pokaż coś jeszcze.
Pozdrawiam
____________________
Magda Na Francuskiej
MagdalenaK8 17:01, 14 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Magdalenka napisał(a)
Witaj moja imienniczko.
Urzekły mnie czerwone tulipany, wrzosowisko i drewniany domek. Ogród wygląda pięknie, masz kawał miejsca do ogrodowych szaleństw. Pokaż coś jeszcze.
Pozdrawiam

Magdalenko wieczorem wkleję moje świeże poczynania. Miło mi Cię gościć u siebie
____________________
Ogród i nie tylko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies