Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

Bogdzia 00:24, 21 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Yen napisał(a)
Bożenko, pokazałam zdjęcia M i moim rodzicom. Mama nie chciała uwierzyć, że pod Łodzią jest taki ogród. Mój tato, postanowił kupić swojego , pierwszego rh na działkę ( nie chcę mówić, że ja założyłam w dzbanuszku specjalną skarbonkę - właśnie na rh, no i może jakieś azalie . Mąż też stwierdził, że to niesamowite miejsce. Nic nie narzekaj, było wspaniale, a ogród - sama widzisz- wszystkim dech zaparło - ja do tej pory porządnie nie mogę oddychać ! Ale co tam ogród. Jesteś tak przemiłą, ciepłą osobą, że nie zdziw się, jak będziesz miała teraz często gości! Podziękuj też mężowi i całej rodzince. I jakbyś kiedyś znalazła się na Śląsku to okażdej porze dnia i nocy zapraszam. Mój ogródek ma się do Twojego ... nie bardzo. Ale posiedzieć w zieleni jest gdzie a i tematu do rozmowy nie braknie.
Cieszę się, że poidełko Ci się podoba, miejmy nadzieję, że ptaszkom przypadnie do gustu i dadzą się ładnie sfotografować.


Dzięki za wszystkie miłe słowa. Bardzo dziękuje że byłas. Poidełko pokazałam dzisiejszym gosciom i powiedzieli że żal by im było je wystawic na dwor, kazali mi podziwiac je w domu ale ptaszki dostana co dla nich przeznaczone. Dzięki Jolu.Pozdrowienia dla Twych rodziców i M.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 00:26, 21 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wybaczcie że nie odpiszę wszystkim ale idę spac. Miłych snów wszystkim życzę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jotka 00:28, 21 maj 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Bożenko, "golizna na innym portalu

No tu może wystarczyłby listek figowy, ale skąd go wziąć w ogrodzie rododendronowym ???

____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Madzenka 06:33, 21 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Boźenko nikt się nie dziwi, że nie bedziesz kaźdemu odpowiadać odpocznij chociaż chwilę, tyle wydarzeń był, że teraz trzeba troszeczkę odtajać

Bożenko ale jak już odpoczniej napisz mi proszę jak podlewasz rośliny. Mówiłaś, że lejesz wszystko, czy to zonacza czę podlewasz np takim spryskiwaczem jak do trawy? Ja nie daję rady biegać z lancą kilka godzin i polewać każdą roślinkę... A mam 4x mniejszy ogród niż Ty. Wczoraj ustawiłam zraszanie na wszystkie rośliny ale nie wiem czy takie podlewanie służy Rh i azaliom?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
malgocha1960 07:25, 21 maj 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Witajcie moi mili,dopiero dzisiaj dosiadłam do kompa i chciałam podziękować za wspaniałe przyjęcie.M w ogóle nie znający się na ogrodach,nigdy nie mogłam go niczym zainteresować,a tu nagle odmiana.Wczoraj wieczorem byli znajomi to cały czas wznosił peany pod twoim ogrodem Bożenko.Aż mnie zamurowało i ze zdziwienia otworzyła mi się japa,bo tematy ogrodnicze strasznie go nudziły.Ogród cudowny,właściwie to nie ma słów w naszym słownictwie ,żeby określić jego piękno.Gościnność gospodarzy niesamowita,myślę,że jeszcze kiedyś się spotkamy,a jak będziesz w rejonach kujawsko pomorskich to serdecznie zapraszam.U mnie nie ma co zwiedzać jak u ciebie,dopiero trzeci rok mam przygodę z ogrodem,ale serdecznie z całego serca zapraszam.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
malgocha1960 07:41, 21 maj 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098






____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Ewa 08:10, 21 maj 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Ponieważ nigdy nie będziemy mieć dość Ogrodu Rododendronowego to i ja wstawię kilka fotek. Jak wszyscy jestem pod ogromnym wrażeniem ogrodu , Bogdzi i jej Rodziny a także całego zlotu, te emocje zostaną na zawsze






____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
malgocha1960 08:15, 21 maj 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098





____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Bogdzia 08:20, 21 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jotka napisał(a)
Bożenko, "golizna na innym portalu

No tu może wystarczyłby listek figowy, ale skąd go wziąć w ogrodzie rododendronowym ???



____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Ewa 08:22, 21 maj 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417



____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies