Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród to moje szczęście.

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród to moje szczęście.

ElAri 17:24, 20 sie 2013


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 142
To na 100% jeżówka ale nie wiem jaka może to być odmiana
zupełnie do nikogo nie podobna haha
____________________
Mój ogród to moje szczęście. Ogród potrzebuje czasu, miłości, uwagi, energii i troski, by rozkwitać.
agatanowa 17:51, 20 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Sama do siebie

może sprzedali jakiegoś mulata? I okazuje się ciekawym okazem
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
ElAri 18:19, 20 sie 2013


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 142
Żebym wiedział to bym kupił więcej, marne 4.90zł
a może bym miał jeszcze jakieś fajne okazy.
____________________
Mój ogród to moje szczęście. Ogród potrzebuje czasu, miłości, uwagi, energii i troski, by rozkwitać.
Dorota123 18:06, 03 sty 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witaj Ari widzę, że masz dużo planów związanych z ogrodem na wiele lat. podoba mi się Twoja konsekwencja i upór, jak również to, że sam rozmnażasz rośliny. Podobno wyobraźnia to potężne narzędzie, ale ja już wyobrażam sobie Twój młody las urozmaicony ogrodowymi roślinami i pięknymi miejscami do wypoczynku. pozdrawiam i życzę dużo sukcesów
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
AsiaMarzec 13:54, 06 lip 2016

Dołączył: 06 lip 2016
Posty: 1
Ja jestem fanką ogrodów w minimalistycznym stylu. Próbowałam sama zrobić taki, ale co się okazało? nie jest to takie proste. Tak naprawdę myślałam, że pójdzie gładko, ale niepotrzebnie tylko wydałam pieniądze. Potem zatrudniłam firmę, która zajmuje się zakładaniem ogrodów w Kielcach http://www.gardenfactory.pl/oferta/zakladanie/. Profesjonalnie, szybko i z fantazją nie mogę narzekać
Agulina_Em 10:56, 23 paź 2018


Dołączył: 18 wrz 2018
Posty: 55
ElAri napisał(a)
Pierwszą Liatrię Kłosową kupiłem 3 lata temu. Po pierwszym kwitnieniu zebrałem dojrzałe nasiona... Teraz mam kilkaset cebul i co roku wysiewam kolejne. Czy nie są piękne?


Dzień dobry,

Witam sąsiada z podlaskiego Przepiękna Liatria Kłosowa!
Może mogłabym na wiosnę kupić od Ciebie parę sadzonek skoro piszesz, że je sukcesywnie wysiewasz?

Pozdrowienia
____________________
Aga--Ogród na końcu wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies