Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

leon60 14:11, 01 sty 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Prześliczne zdjęcia
Danusiu wszystkiego co najlepsze na ten Nowy Rok, samych pięknych dni, realizacji planów, spełnienia marzeń i dużoooo zdrówka !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
polinka 15:27, 01 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Danusiu dobrego 2014 roku i samych radosnych dni a bukszpanowy niech zachwyca cały rok
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Rench 15:57, 01 sty 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Na szczęście,na zdrowie na Ten Nowy Rok ...
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Nati 16:09, 01 sty 2014


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
kule, kuleczki...piękne fotki!!!!
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
kasiek 16:22, 01 sty 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
Gardenarium napisał(a)
Dziękuję Gosiu za ten głos, ale to co wiem, to tylko dzięki temu, że robię często "pod prąd". A nie dzięki temu co mnie nauczyli ogrodnicy czy profesorowie. Znane prawdy znam, ale szukam czasem swoich Szczęśliwego Nowego Roku. obyśmy dożyli lepszych czasów.


Oj w tych słowach czuje bratnią duszę
Gdyby wszyscy robili to samo, nie było by postępu. Nauki są ważne, dają podstawę i wiedzę, ale kiedy chce się czegoś więcej - trzeba odkryć albo stworzyć nowe.

Ja już też zaczęłam prace w ogrodzie i powiększam oczko. Stwierdzam że ziemia jest jak masło, ujemnych temperatur dalej nie widać - wiec - warto poprawic sobie nastrój i krążenie krwi
Przesadziłam tez pare krzaczków porządnie je okrywając liśćmi. Swoja droga to ja też nie pierwszy raz tak robie, juz w kilka łagodnych zim przesadzałm w grudniu i nie było problemów z roslinami. To samo z cięciem - na święta ścinam sporo gałęzi i nie widzę by z roslinami działo sie coś złego.

Fotki piekne, ucze sie tworzenia ogrodu bardziej zimozielonego bo przy obecnych zimach z słabym śniegiem takie sa zawsze piękne.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Mag 16:47, 01 sty 2014


Dołączył: 28 lis 2013
Posty: 66
Kochana Danusiu, niezwykla Szefowo. Zycze wielu pieknych realizacji, nowych inspiracji, pasji (choc tego chyba Ci zyczyc nie trzeba), wdzieczynych klientow, osobistych sukcesow i szczesliwego zycia rodzinnego. Oby ten rozpoczynajacy sie 2014 rok byl dla Ciebie udany i spelniony. Z ogromnym szacunkiem i wdziecznoscia za Ogrodowisko, Twoja wielka fanka.
____________________
Ogrodowe rozterki
Gardenarium 16:49, 01 sty 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję za kolejne życzenia i miłe wpisy, a ja dzisiaj spędziłam Nowy Rok na pakowaniu werbeny patagońskiej Sąsiadka nas odwiedziła i był bardzo miły dzień pogaduszek bardzo ważnych o przyszłości. Warto się wspierać w działaniach. Miłego sezonu, który niebawem nadejdzie... a może już nadszedł?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gabriela 18:18, 01 sty 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Gardenarium napisał(a)
Mili moi, dziękuję za życzenia, jednak wiemy, że marzenia to jedno, ale realizacja marzeń to drugie. Zwłaszcza jak czasem marzenia nierealne są.

Wiadomo, że samo bez naszego udziału się nie zrobi. Czasem myślę, że braknie mi sił, potem siły wracają. Znowu ruszam do boju. Mam nadzieję, że cokolwiek chociaż spełnię. Warto marzyć i warto dążyć.



Sama prawda. Marzenia trzymają przy życiu, a dążenie do ich realizacji sprawia że żyjemy pełnią życia. Mimo zwątpień i upadków.
Pozdrawiam noworocznie.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Welka 18:19, 01 sty 2014


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Danusiu, przyjmij dla całej swojej Rodzinki najlepsze życzenia noworoczne! Spełnienia wszystkich planów
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
aniaib 21:01, 01 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
Czy to zbyt wygórowane marzenie, żeby własny ogród stał się na podobieństwo Twojego Danusiu? Albo choćby w kawałeczku? To mój plan na ten rok, żeby chociaż kawałek mojego ogrodu stał się tak dopracowany, idealny - a Tobie Danusiu życzę realizacji Twoich planów. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies