Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe rozterki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe rozterki

Mag 00:34, 29 lis 2013


Dołączył: 28 lis 2013
Posty: 66
Dobry wieczor, kochani

Jestem Mag. Od niespelna roku szczesliwa posiadaczka sporej dzialki na skraju lasu. Jestem zupelna dyletantka w kwestii projektowania ogrodu, komponowania roslin, znajomosci gatunkow, uprawy ziemi. Od paru tygodni sledze Wasze zmagania ogrodowe, podziwiam talent i wyczucie. I wzdycham nieustannie. Wasze ogrody sa takie piekne, zadbane, dopracowane! Mam nadzieje, ze dzieki Ogrodowisku naucze sie czegos, zainspiruje i pokocham moj ogrod, ktory dopiero zaczyna sie tworzyc.
____________________
Ogrodowe rozterki
Ania74 07:43, 29 lis 2013


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Witam Cię jako pierwsza na Ogrodowisku
Ja też jestem ciągle laikiem, ale są tutaj mądre głowy, które Ci z pewnością pomogą
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
iwona0765 08:12, 29 lis 2013


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
I ja witam się z Tobą i podobnie jak Ty też jestem tu od nie dawna i też podobnie jak Ty wzdycham i oglądam te wszystkie wypielęgnowane ogrodnicze cuda , na razie dużo czytam i notuję lub staram się zapamiętać , ale tu są wspaniali ludzie i na pewno na każdy temat pomogą znalezć odpowiedzi poradę , pozdrawiam serdecznie !
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
Mag 09:52, 29 lis 2013


Dołączył: 28 lis 2013
Posty: 66
Ania74 napisał(a)
Witam Cię jako pierwsza na Ogrodowisku
Ja też jestem ciągle laikiem, ale są tutaj mądre głowy, które Ci z pewnością pomogą [/quote

Dziekuje za powitanie, Aniu. Mam nadzieje, ze nasze ogrody po "szkoleniu" w Ogrodowisku beda wygladaly rownie pieknie jak te, ktore ogladam od paru tygodni.
____________________
Ogrodowe rozterki
Mag 09:59, 29 lis 2013


Dołączył: 28 lis 2013
Posty: 66
iwona0765 napisał(a)
I ja witam się z Tobą i podobnie jak Ty też jestem tu od nie dawna i też podobnie jak Ty wzdycham i oglądam te wszystkie wypielęgnowane ogrodnicze cuda , na razie dużo czytam i notuję lub staram się zapamiętać , ale tu są wspaniali ludzie i na pewno na każdy temat pomogą znalezć odpowiedzi poradę , pozdrawiam serdecznie !


Witaj, Iwono. Dziekuje za mile powitanie i slowa otuchy. Tez czytam i staram sie zapamietac Troche juz wiem, ale gdzie mi tam do stalych forumowiczow i wlascicieli tych cudnych ogrodow. Pani Danusia stala sie moim prywatnym guru. Pozdrawiam.
____________________
Ogrodowe rozterki
Gardenarium 15:09, 29 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam serdecznie, bardzo mi miło. Zakładaj wątek.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jagoda99 15:47, 17 gru 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
witam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
dotka 21:34, 17 gru 2013


Dołączył: 16 gru 2013
Posty: 49
Witam
Może razem będzie nam raźniej poruszać się po tym nowym terenie jakim są tajniki zakładania i później uprawy ogrodu, gdyż ja też dopiero startuję

Pozdrawiam
____________________
dotka Moje miejsce na Ziemi czyli ogrodowe początki
Kondzio 21:36, 17 gru 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Dołączam się do powitan na Ogrodowisku
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 15:07, 18 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Skoro wątek się rozwija i ma już nawet nazwę, to może przenieść go do działu Nasze ogrody?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies