Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

olga_ 20:47, 10 cze 2014


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 432
Danusiu spojrz jak możesz do mnie na 15 str, chodzi o obsadzenie. Bylaś, widziałaś może pomożesz. Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4036-to-tylko-poczatek-drogi-do-marzen?page=2
Agatan24 22:21, 10 cze 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Danusiu, mam pytanko odnośnie moich pęcherznic, tak jak kazałaś zasiliłam azofoską na początku maja bardzo fajnie rosną, czy zasilać je jeszcze raz i kiedy jak coś?

Z góry dziękuję za pomoc.
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
MalgosiaR 22:58, 10 cze 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Witaj Danusiu, w sprawie technicznej piszę, powiedz mi proszę czy turzyca variegata to to samo co variegatus? Dzięki wielkie za pomoc. Zakupiłam variegate a na projekcie patrze że ma być variegatus ;(. Proszę o wsparcie
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
admete 07:12, 11 cze 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Danusiu ostatnie zdjęcia są CUDNE!!!!
Rany jak to musi być przyjemność mieć taki widok, takie kompozycje na wyciągnięcie ręki

Jeszcze raz napiszę , że cuda wychodzą spot Twoich rąk

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Madziarzeszow 07:26, 11 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Piękny każdy zakątek , z bielą rabaty komponują się jak zawsze cudnie , a dama w kapeluszu magiczna
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Gardenarium 09:16, 11 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
olga_ napisał(a)
Danusiu spojrz jak możesz do mnie na 15 str, chodzi o obsadzenie. Bylaś, widziałaś może pomożesz. Pozdrawiam


Zajrzałam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:16, 11 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Agatan24 napisał(a)
Danusiu, mam pytanko odnośnie moich pęcherznic, tak jak kazałaś zasiliłam azofoską na początku maja bardzo fajnie rosną, czy zasilać je jeszcze raz i kiedy jak coś?

Z góry dziękuję za pomoc.


Możesz teraz podlać Florovitem, albo znowu Azofoska.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:17, 11 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
MalgosiaR napisał(a)
Witaj Danusiu, w sprawie technicznej piszę, powiedz mi proszę czy turzyca variegata to to samo co variegatus? Dzięki wielkie za pomoc. Zakupiłam variegate a na projekcie patrze że ma być variegatus ;(. Proszę o wsparcie


To słowo Variegata, Variegatus oznacza formę biało obrzeżoną. Ale ja nie napisałam w projekcie nazwy gatunkowej, bo sadzę w zasadzie tylko Carex oshimensis 'Variegata' albo 'Evergold', inna mi nawet nie przyszła do głowy, przepraszam, mój błąd, ale ten Carex co kupiłaś też może być, tylko on jest wyższy, wiuęc najwyżej daj go z tyłu, nie z przodu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 09:17, 11 cze 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ciągle się zastanawiam jakie są '' granice '' Twojej pomysłowości w tworzeniu ogrodów I doszedłem do wniosku, że ich chyba nie ma I jest to cudowne, że potrafisz wyprzedzić trendy, a gdy Cię próbują dogonić inni Ty znowu masz dla nas coś nowego Sebuśkam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 09:39, 11 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebku, dzięki za ten miodzik Słodki jest, dziękuję, a w sumie to coś trzymam w zanadrzu..ale sza póki co

A na dziś róże:

'Johann Wolfgang von Goethe' skoro mam nalot na ciemny róż, bardzo ciemny



Zakwitła mi Paul's Lemon Pillar

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies