Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

admete 01:59, 15 kwi 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812

Witaj Admete z miejscowości K.


Danusiu troszkę wcześniej przywitałam się dłuższym postem - ale umknął chyba wśród przepięknych zdjęć z wczorajszej fotorealacji - z tym drugim postem też się wcięłam i wyskoczyłam jak Filip z konopii

Mam chyba nie pełne menu w pasku do pisania postów bo nie mam żadnych emotikonek - a widzę że ich używacie....
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
anetanka 06:32, 15 kwi 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 190
Marzena2007 napisał(a)
Gdy przeglądam nasze ogordy to odnoszę wrażenie, że wirus bukszpanowo/ ogrodowiskowy rozprzestrzenia sie w niespotykanym tempie.


Tak samo myślę Byłam w ostatnich dniach w 3 szkółkach i w każdej wyrażano zdziwienie, że ja "też pytam o bukszpany"
____________________
pozdrawiam serdecznie, Aneta :) Zielona Pasja
motylla 08:24, 15 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Wreszcie nadrabiam czytanie, ale u Ciebie Danusiu zawsze mam do doczytania jakieś naście stron Ale pięknie u Ciebie się zrobiło! Te krokusy Do białych tulipanów mam sentyment - miałam ślubny bukiet tylko z nich... Relacje ze spotkań budzą same ciepłe uczucia Ana - w długich czy krótkich wygląda bosko - i ma okularki identyczne jak moja córcia Zazdroszczę Wam takich szkółek - kulek, stożków, ech! Bukszpan jako pasażer rozbawił mnie do łez- no ogrodowisko po prostu!
____________________
Małgosia - Na okrągło
Ewa 09:03, 15 kwi 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Pracowita sobota Danusiu u Ciebie. My odwiedziliśmy 3 szkółki w okolicy, szukaliśmy bukszpanów i szkoda gadać nic nie kupiliśmy, było kilka w opłakanym stanie.
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Agacia 09:36, 15 kwi 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
A propos 'wirusa' - mam podobne przemyślenia Chyba śmiało można powiedzieć, że Danusia wyznacza nowe trendy wśród rodzimych ogrodników, bo przecież do setek osób piszących na Ogrodowisku doliczyć trzeba także tych, którzy tylko czytają, a wyciągają wnioski. Wydaje mi się także, że 'wirus' jest stosunkowo łatwo zaraźliwy, bo styl (chyba mogę tak powiedzieć?) Danusi można wprowadzać do ogrodów w różnym wydaniu, wiele trików stosunkowo szybko daje wymierne efekty (dla mnie osobiście choćby 'zwykłe' wyrównanie krawędzi trawnika daje efekt spektakularny!) i ogólnie jest taki... porządkujący

____________________
~ W ogrodniczkach ~
motylla 10:16, 15 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Faktycznie Agatko, ja widzę różnicę tylko po wyrzuceniu drewnianej palisadki - jeszcze rośliny na dobre nie ruszyły, jeszcze trawa niezielona a jest porządnie po prostu. Świeżo.
____________________
Małgosia - Na okrągło
agata19762 13:30, 15 kwi 2012


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Dziękuję Danusiu
po niedzieli piła pójdzie w ruch...........
miłej niedzieli życzę
w Twoim ogrodzie zawsze tak czyściutko i śliczniutko...................
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 13:33, 15 kwi 2012


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
dziękuję raz jeszcze........
zakwitła drugi raz..... w salonie oczywiście
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Sebek 14:23, 15 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Może to ???




Nie te, ale też są boskie Aż dziwne, że nie masz ich na stronie gardenarium.

Widok tak jak na zdjęciu czternastym - tylko wtedy kwitły rh.

No i zakupy bombowe, kurs na pewno też był świetny
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Milka 14:52, 15 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusiu, pięknie u ciebie
Kiedy ja dotrę do tej zaczarowanej granicy, gdzie wszystko piękne, dorodne, uporządkowane
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies