Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Gardenarium 13:50, 19 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:53, 19 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marzena2007 napisał(a)
Danusiu litości....! jeszcze kilka zdjęć twego ogrodu, limki, traw i wjadę glebogryzarką na swoje rabaty!!

A ta kula srebrna w runiance , oh, idę swoją przełoźyć


Marzenko, Twój ogród podobnie jak mój - bombonierka (ktoś tak napisał) Kwintesencja smaku w małej przestrzeni. Nie grzesz, choroba bo będę ...na kwaśne jabłko.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
JulkAd 17:27, 19 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Gardenarium napisał(a)








Upajam się takimi widokami u ciebie Danusiu, normalnie rewelka, zimą na pewno bedę wracać tu nie raz, żeby nacieszyc oko
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
grupa_trzyma... 17:37, 19 sie 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Gardenarium napisał(a)

Danusiu litości....! jeszcze kilka zdjęć twego ogrodu, limki, traw i wjadę glebogryzarką na swoje rabaty!!

A ta kula srebrna w runiance , oh, idę swoją przełoźyć


Marzenko, Twój ogród podobnie jak mój - bombonierka (ktoś tak napisał) Kwintesencja smaku w małej przestrzeni. Nie grzesz, choroba bo będę ...na kwaśne jabłko.


Właśnie, Danusiu! Brzozowymi witkami (nie mylić z Witkami) po plecach ją, za takie gadanie!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Moniika 17:57, 19 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Gardenarium napisał(a)







Niesamowite też będę do tych widoköw wracała zimą
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Urszula 17:58, 19 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2012
Posty: 88
Danusiu napisz proszę dlaczego miskant cukrowy jest beee? Ja posadziłam 2 miesiące temu. Wywalić go od razu czy .... nie wiem co?
____________________
"Jaka róża taki cierń..."
goniak 18:16, 19 sie 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Urszula napisał(a)
Danusiu napisz proszę dlaczego miskant cukrowy jest beee? Ja posadziłam 2 miesiące temu. Wywalić go od razu czy .... nie wiem co?

Miskant cukrowy jest przepiękny ale jako jedyny z miskantów łazi po ogrodzie czyli nie jest trawą rozrastajacą się w obrębie własnej kępy tak jak to robia miskanty chińskie.
Nie powinno się go sadzić na rabatach ponieważ nie jesteśmy w stanie go kontrolować.
Jeśli masz duży ogród to spokojnie możesz go posadzić gdzieś dalej od rabat
____________________
Małgosia mój zielony świat
Ewa 18:26, 19 sie 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Lubie Danusiu Twoje zdjęcia
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Urszula 18:57, 19 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2012
Posty: 88
goniak napisał(a)

Danusiu napisz proszę dlaczego miskant cukrowy jest beee? Ja posadziłam 2 miesiące temu. Wywalić go od razu czy .... nie wiem co?

Miskant cukrowy jest przepiękny ale jako jedyny z miskantów łazi po ogrodzie czyli nie jest trawą rozrastajacą się w obrębie własnej kępy tak jak to robia miskanty chińskie.
Nie powinno się go sadzić na rabatach ponieważ nie jesteśmy w stanie go kontrolować.
Jeśli masz duży ogród to spokojnie możesz go posadzić gdzieś dalej od rabat

Dziękuję Goniak... a może go ograniczę, póki jeszcze niewielki? Rozłazi się korzonkami? nie z nasion?
____________________
"Jaka róża taki cierń..."
Janet 23:15, 19 sie 2012


Dołączył: 24 sie 2011
Posty: 91
Gardenarium napisał(a)
Skąpany w słońcu









Witam
Danusiu, zdjęcia super, hortensja powala na kolana swoim widokiem. Napisałabyś, co to za roślina w towarzystwie trawki na 3 i 4 zdjęciu?Aha i jeszcze chciałam zapytać czy hortensje poradziłyby sobie na wystawie południowej? Pozdrawiam serdecznie
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies