Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

kwiatholandii 20:27, 09 lip 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Też właśnie wspominałam dziewczynom z "sąsiedztwa", że cieszę sie jak dziecko z tych mebli. Zakochałam się juz 2 lata temu w połączeniu metalu z drewnem i mam juz takie meble w domu od jakiegoś czasu i świetnie wyglądają.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
noemi 20:30, 09 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Od wczoraj oglądam zdjęcia … i nie wiem co napisać … jest bossssko
____________________
ogród magdalenka
kwiatholandii 20:53, 09 lip 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
noemi napisał(a)
Od wczoraj oglądam zdjęcia … i nie wiem co napisać … jest bossssko


...Madziu, za to Twoja stipa wymiata.Piekne połączenie.Moja też fajna jest ale golasek jak to u mnie. Nie wspomnę o kulkach na froncie i postumencie jak mniemam kutym

____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
noemi 21:09, 09 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
kwiatholandii napisał(a)


...Madziu, za to Twoja stipa wymiata.Piekne połączenie.Moja też fajna jest ale golasek jak to u mnie. Nie wspomnę o kulkach na froncie i postumencie jak mniemam kutym



Moniu dziękuję . Stipa miała łaskawą zimę, ale na 100% będę ją sadzić co rok. Golasek też jest piękny . Ona sama, w dużych ilościach, wygląda zjawiskowo.
____________________
ogród magdalenka
kwiatholandii 21:59, 09 lip 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
noemi napisał(a)


Moniu dziękuję . Stipa miała łaskawą zimę, ale na 100% będę ją sadzić co rok. Golasek też jest piękny . Ona sama, w dużych ilościach, wygląda zjawiskowo.


U mnie juz 2 zimy i jest ok. Zobacz jaka dorodna. Przesadziłam jamiesiąc temu z sercem na ramieniu

tutaj tuz po budowie altany




____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
katiaxx 08:11, 10 lip 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Dziękuję za zaproszenie, oczywiście zaglądam do Ciebie często tyle że anonimowo bardziej piękna stipa ale meble również. W ogóle moim ulubionym stylem jest styl skandynawski, sama w domu mam cegłę, jasne drewno, metal,i duuużo bieli. Bardzo lubię surowe klimaty gdzie tylko jakiś szczegół nadaje ciepła, poza drewnem oczywiście.
Szczerze mówiąc nie wiem czy pomysłu na te meble nie skradnę ci kiedyś, chociaż w tym życiu mogę nie dać rady człowiek ma zawsze tyle planów ...
pozdrawiam,
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 08:15, 10 lip 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Troszkę mniej ogrodowo ale poniżej link do mojej ulubionej projektantki wnętrz która często używa połączenia metalu i drewna. Miło się ogląda.
http://www.olawolczyk.pl/
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
kwiatholandii 16:47, 10 lip 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Katia, strona bardzo fajna. Muszę przysiąść dłużej Unas ze względu na pochodzenie M, króluje styl belgijski i wtymkierunku idziemy, a czasami się czolgamy
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
asica 16:53, 10 lip 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Styl belgijski ... nie słyszałam o takim, ale bardzo mi się podoba. Śledzę wątek na bieżąco i bardzo brakowało mi wpisów i inspiracji . Cieszę się, że znów mogę zaglądać.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
kwiatholandii 17:15, 10 lip 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
asica napisał(a)
Styl belgijski ... nie słyszałam o takim, ale bardzo mi się podoba. Śledzę wątek na bieżąco i bardzo brakowało mi wpisów i inspiracji . Cieszę się, że znów mogę zaglądać.


tutaj zobacz


http://www.pinterest.com/lostintimepl/belgian-design/

w kierunku raczej miejskim nie landelijk (wiejskim)

tu np są stoliki które miałam juz jakiś czas temu w domu i teraz mam kolejne na zawnątrz. Wiele osób nie rozumiało tych nazywanych przez gosci ławeczek ze starej stacji kolejowej

http://www.pinterest.com/pin/341851427935651252/
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies