Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

wietrzyk 18:12, 11 lut 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Monika, czy masz może fotki liliowców co kupowałaś latem? Przymierzam się do liliowców w tym sezonie, tylko mam wątpliwości z czym je skomponować.
A Twoje z pewnością wyglądają bardzo gustownie
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
kwiatholandii 00:32, 14 lut 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
wietrzyk napisał(a)
Monika, czy masz może fotki liliowców co kupowałaś latem? Przymierzam się do liliowców w tym sezonie, tylko mam wątpliwości z czym je skomponować.
A Twoje z pewnością wyglądają bardzo gustownie


Hej Asiu. Niestety nie mam. ja wybrałam w odcieniach fioletu i czerwieni, bo takie pasowały mi do bergenii
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
katiaxx 21:25, 14 lut 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
kwiatholandii napisał(a)


Działam chyba we wszystkim ostatnio. Rdest polecam. jest piekny i z tego co wiem lubi wodę. u mnie cały czas pięknie kwitnie.Te sadzonki mam około 4 miesięcy i sa dwa razy większe. U sąsiada z NL mam gdzieś zdjęcia zimą,bo u siebie pierwsza zimę będę miała.Bebule posadziłam wszystkie Aleks mnie zmotywował


mam na uwadze łan rdestu, powiedz i nim coś więcej, bardzo inwazyjny ? jak zima , czy bardzo dziadzieje ? i jaka jest twoja odmiana, muszę przeszukać wątek żeby znaleźć fotki
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 21:37, 14 lut 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Moniu, przypomnij jeszcze jakie masz sosny, bo jestem do nich uprzedzona a u Ciebie takie piękne, kiedyś do nich wzdychałam a potem zapomniałam
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 21:38, 14 lut 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
a tak w ogóle uraczyłabyś nas jakimiś ogrodowymi zdjęciami ...
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
kwiatholandii 22:25, 15 lut 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
katiaxx moja droga u mnie z sosnami to jest tak, że sa moja zdobycza i nie wiem dokładnie co to za odmiana, każdy mówi inaczej, ale najczesciej, że to czarna. kupiłam jednak dwa lata temu czarnà i jest inna. szybciej rośnie na wysokość i nie jest tak gęsta. ...fotki pewnie będa jutro bo sie rozpakowuję po powrocie z NL Doznałam uroków wiosny, polatałam w samym sweterku z pszczołami po ogrodzie i wróciłam do swojego wietrznego ogrodu w PL
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
katiaxx 22:52, 15 lut 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
dziękuje a zrobisz fotkę i tej czarnej i tej żeby złapać różnicę ? odpoczywaj po powrocie a jak wypoczniesz to napisz mi o rdeście
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Pszczelarnia 10:07, 16 lut 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mnie to latanie z pszczołami w/po ogrodzie zainteresowało .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
kwiatholandii 12:24, 16 lut 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Pszczelarnia napisał(a)
Mnie to latanie z pszczołami w/po ogrodzie zainteresowało .


Ewko, było juz tak wiosennie, że prace w ogrodzie moglismy zacząć Naprawdę cieplutko








____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 12:29, 16 lut 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies