Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

agata_chrosc... 15:14, 07 wrz 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
No i konieczne jest kilka nowych obrazków, bo inaczej pomyslicie że wszystko zniknęło albo znowu sie w dziure zapadło

Tu na przykład kula bukszpanowa i kula chryzantemowa. Fajne takie dwie kule Lawenda juz po drugim pokosie


Róż drugie kwitnienie


____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 15:19, 07 wrz 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Moja przyszła rabata berberysowo-preriowa Na razie w doniczkach, ale to już ostatnie chwile


A tak przy okazji bardzo się ciesze, że kupiłam tego miskanta Sarabanda. Teraz zaczyna mieć piękne czerwone przebarwienia

No i to na razie wszystko. Powoli, ale do przodu
____________________
ogród w Holandi
Juzia 17:09, 07 wrz 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39117
agata_chroscicka napisał(a)
Moja przyszła rabata berberysowo-preriowa Na razie w doniczkach, ale to już ostatnie chwile


A tak przy okazji bardzo się ciesze, że kupiłam tego miskanta Sarabanda. Teraz zaczyna mieć piękne czerwone przebarwienia

No i to na razie wszystko. Powoli, ale do przodu


Pikna!!!!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
agata_chrosc... 17:14, 07 wrz 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
cześć Juzia muszę zobaczyc co tam na Mazurach słychać
____________________
ogród w Holandi
monteverde 17:15, 07 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Tego miscanta sobie zapisałam nie szalej narazie z sadzeniem , chyba , że sobie kogoś najmiesz
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
agata_chrosc... 17:19, 07 wrz 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Aniu, gdzie mi tam do szaleństw! Ja tu na razie za dyrektora robię - pokazuję palcem gdzie ma byc,a szanowny małżonek dół kopie. No chyba, że takie małe trawki to nawet sama coś ukopię.
a miskant na prawde piękny - wąskie ma liście jak Gracillimus, ale jest bardziej zwarty , no i te czerwone refleksy! We wrześniowym słońcu wygląda wspaniale.
____________________
ogród w Holandi
ewalm 20:28, 07 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Agatko, piękne zdjęcia.
Jak najszybciej wracaj do zdrowia. Trzymam kciuki. Podobna sytuację miała kilka lat temu moja znajoma - dobrze się skończyło, ale wszyscy się wtedy przestraszylismy.
pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek na trzy lata
agata_chrosc... 20:47, 07 wrz 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Ewalm,
bardzo dziękuję. Na szczęście ten mój przypadek na prawdę był bardzo ulgowy i dość szybko się poprawia. Ale strachu tez się najedlismy. Zwłaszcza, że siostra mamy mojego męża miała wylew kilka lat temu, ale bardzo poważny. Włącznie z koniecznością uczenia się słów na nowo. Także różnie może być. Ale cieszę się, że nie jest tak źle i że mogę rehabilitować się pisząc i sadząc kwiatki. Serdecznie pozdrawiam
____________________
ogród w Holandi
JulkAd 20:55, 07 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Agatko cieszę się, że wracasz powoli do codzienności (zwłaszcza ogrodu) Zdjęcia róż cudne, pozdrawiam serdecznie
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
kwiatholandii 06:51, 08 wrz 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Agata, właśnie przeczytałam o wylewie. O Matko!!!! Mam nadzieję, że już ok. Widzisz, przez te początki przedszkola zupełnie mnie tu nie było. Ale mi przykro, bo wiem, jak bardzo chciałabyś biegać w ogrodzie. Trzymaj się i wracaj do zdrowia

ps.ten mur z cegły jest boski. Robi klimat No i rabaty nowe, muszę to wszystko nadrobić, bo czytania ciągle bardzo dużo
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies