Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa

miss_house 16:16, 18 wrz 2013

Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 72
Obejrzałam (i przeczytałam) od deski do deski... i jestem PEŁNA zachwytu nad Waszymi dokonaniami ogrodowymi! Wspaniałe miejsce... zazdroszczę wszystkim, który mogli nacieszyć oczy na żywo, a Autorom serdecznie gratuluję!
____________________
Pszczelarnia 17:02, 18 wrz 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
tomgroch napisał(a)
funkia 'Split Milk' i turzyca górska



Ta turzyca jest boska - jako laik ogrodowy potwierdzam, bo się nią od maja zachwycam (kretom też się podoba.

No więc wczoraj dotarł do mnie wrześniowy numer ZtŻ, a tam miła niespodzianka: Wasz ogród! Z przyjemnością przeczytałam tekst 3 razy (nie dlatego, że nie rozumiałam ale dlatego, żeby się osłuchać z Waszym ogrodem) - bardzo dobrze się czyta Tomek Twoje teksty, powinieneś zagościć w stopce (jak najbardziej).

A tymczasem widzę tu kolejne ciekawe rośliny. Ogród kolekcji i pięknie skomponowany - majstersztyk (jak to się mówi).

Mam skarpę a Wy macie jeżynę.... . I pewnie coś jeszcze się znajdzie - wpadnę do Was lada moment na chwilkę na shopping roślinny.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
tomgroch 20:08, 18 wrz 2013

Dołączył: 14 mar 2012
Posty: 508
Miss_house Dziękujemy za miłe słowa

Ewo odpisałem już na maila, ale dodam, że rzeczywiście jest boska , z tym że u nas wolą ją mrówki.
Z innych naprawdę fajnych to wspominana już C. sabyensis, C. 'The Beatles', C. alba wiele innych.
Miło, że moje teksty da się przeczytać . "Zieleń to Życie" jest pierwszą gazetą dla której piszę, która nie zmienia tekstów. W innych wyglądało to różnie, na ogół trudno było poznać własny tekst.
pozdrawiam
Tomek
____________________
Ogród Kasi i Tomka z Radkowa
tomgroch 20:55, 18 wrz 2013

Dołączył: 14 mar 2012
Posty: 508
Justyna napisał(a)
To czekam w takim razie na zdjęcia S. arundinaceum i ravennae. Zobaczę na fotkach, to co przegapiłam.
Dwa metry szerokości, toż to bambaryła! Jeśli się sprawdzi będzie świetnym substytutem dla pampasowej, której próby hodowli u nas są często frustrujące.
Jakie newsy z Woj.?


Na zdjęcia jeszcze nie było czasu, ani pogody. Ta to ostatnio wredna była, a dzisiaj to nas cudem przymrozek ominął - mgła nas uratowała!
Jeśli chodzi o Ginkgo to nie mam na razie wieści, bo nie było czasu na szperanie w archiwum.

____________________
Ogród Kasi i Tomka z Radkowa
tomgroch 20:57, 18 wrz 2013

Dołączył: 14 mar 2012
Posty: 508
irena_milek napisał(a)
Obejrzałam śladem za Justyną, jestem zachwycona i juz na kilka roslin zdecydowana, sumaka i te trawy czy część roślin można kupić u was?
pozdrawiam serdecznie, na pewno we wrześniu nie odpuszczę wyjazdu


Dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa. Sumaka 'Tiger Eyes' nie mamy ale da się załatwić. A o które trawy chodzi? Trochę ich mamy, ale nie wszystkie, które rosną w ogrodzie są w sprzedaży.
pozdrawiam
tomek
____________________
Ogród Kasi i Tomka z Radkowa
Ewa4 08:02, 21 wrz 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Zaznaczam wątek i wróce obejrzec całość cudeńka pokazujesz pięknie jest,trawy cudne .Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Madzenka 10:02, 21 wrz 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Witam czy będziecie 29.09 w Wojsławicach ze swoimi trawkami?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
tomgroch 20:53, 22 wrz 2013

Dołączył: 14 mar 2012
Posty: 508
Tak jest w niedzielę w Wojsławicach, tylko te prognozy pogody na ten tydzień ..... wrr
____________________
Ogród Kasi i Tomka z Radkowa
Magda_z_Chrz... 07:44, 27 wrz 2013


Dołączył: 20 wrz 2013
Posty: 87
Jestem wielbicielką waszego ogrodu od lat.
Ale na forum od tygodnia, dopiero dzisiaj znalazłam Wasz wątek na forum, więc wpadłam się przywitać. Cuuudo
____________________
pozdrawiam Magda Pasje ogrodnicze Magdy *** Podróże- ogród w Weinheim
Ewa567 23:21, 27 wrz 2013

Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 148
Ogród zachwyca, z niecierpliwością czekam na Wojsławice w niedzielę.
____________________
pozdrawiam Ewa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies