Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa

tomgroch 13:22, 03 sty 2015

Dołączył: 14 mar 2012
Posty: 508
Na razie zdjęć jeszcze nie ma, bo trwają przejściowe kłopoty techniczne z komputerami...

W zamian jednak pojawi się ogród w ruchu, bo jutro w programie "Maja w Ogrodzie" będzie można zobaczyć efekty pracy zespołu programu. Byli u nas w zeszłym roku dwa razy i sami do końca nie wiemy co jutro zobaczymy Trochę mamy tremę
Tomekk
____________________
Ogród Kasi i Tomka z Radkowa
Bogdzia 19:24, 03 sty 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Już widziałam w internecie artykuł o Waszym ogrodzie i zdjecia, pięknie i ciekawie. Niecierpliwie czekam do jutra bo już od dawna chcę obejrzec Wasz ogród . Na żywo byłoby lepiej ale niestety daleko. Juz Wam gratuluję , jest cudnie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:33, 04 sty 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Cudny program. Wasze dzieci zachwycające.Mam niedosyt chodzenia po ogrodzie, pięknie tam macie.Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 08:35, 04 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Przybiegłam pogratulować ogrodu, właśnie obejrzałam Maję...... cieszę się, że dzięki Pszczółce mam też u siebie kilka roślin od Was I, że w Wojsławicach mogłam poznać Was osobiście
Brakowało mi pokazanej jesieni z Waszymi bajecznymi trawami.... ale jak zawsze jest niedosyt po takich ogrodach.... tu można nakręcić kilka odcinków
Gratuluję pięknego ogrodu i tak wspaniałych młodych ogrodników
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
lojalna_ 08:37, 04 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Swietny ogród a dzieciaczki macie cudowne przeprowadziły cały program wczoraj od Bogdzi sie dowiedziałam, ze to Wasz ogród dzisiaj bedzie za krótko , niedosyt jak po kazdym fajnym odcinku
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
mira 09:05, 04 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Jeszcze tak krótkiego odcinka Mai nie widziałam . Z radością oglądałam piękny kolorowy ogród i tez żałuję że traw nie było. Muszę kiedyś trafić do Waszej szkółki.
Pozdrawiam serdecznie i gratuluję ogrodu ale nade wszystko cudownych młodych ogrodników.

pozdrawiam

mira
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Pszczelarnia 09:54, 04 sty 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kasia i Tomek, jak zawsze jestem bardzo poruszona Waszym ogrodem, bardzo Wam dziękuję za ten odcinek. Cieszę się, że jest tam gdzie jest i z całą Waszą ogrodniczą rodziną.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Ivvvona 10:20, 04 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Gratuluję przepięknego ogrodu. Oglądałam program już dwa razy i ciagle mam niedosyt, jak zwykle za krótko, za mało...Dzieciaczki cudowne, wspaniale że od najmłodszych lat udało Wam się zaszczepić w nich zainteresowania przyrodą i ogrodnictwem. Pozdrawiam
____________________
W ogródku Iwony
AgnieszkaW 11:29, 04 sty 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Pięknie, tylko o wiele za krótko. Mogłabym tak godzinami oglądać Was i Wasz ogród i wcale by mi się nie znudziło Dzieci macie cudowne
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Agania 15:14, 04 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękny ogród, piękny odcinek w Maji w ogrodzie i cudowna z Was ogrodnicza rodzinka
W Wojsławicach byłam i na waszym stoisku i jeszcze pamiętam, że ostatnią miłkę u Was kupiłam i dopiero Was poznałam widząc w telewizji....może kiedyś będziemy mieli okazję się poznać......gratuluję...pięknego ogrodu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies