Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa

Madzenka 16:25, 29 wrz 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
tomgroch napisał(a)
Tak jest w niedzielę w Wojsławicach, tylko te prognozy pogody na ten tydzień ..... wrr


Pogoda zachwyciła i Wasze stoisko z trawami również
Kupiłam piekne miskanty gracillimus i trawki praire fairy w znakomitych cenach.... Dopiero gdy wychodziłam z arboretu i obejrzalam w sali zdjęcia z Waszego ogrodu zorientowałam się, że Kasia pakowała mi trawki
Pozdrawiam gorąco i zakochalam się w arboretum
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
butterfly 16:56, 29 wrz 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
tomgroch napisał(a)
funkia 'Split Milk' i turzyca górska



A jak dokładnie nazwa tej turzycy bo nie moge namierzyć w google.
zauważyłam stipe na zdjęciach - co robicie żeby przezimowała?
Ja swoją wysialam i to będzie jej pierwsza zima.

Ogród piękny - chciałabym kiedys zobacyzc na żywo...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
leon60 18:50, 29 wrz 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Fantastyczny ogród ! tylko dlaczego dopiero teraz tu trafiłam hmm
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Pszczelarnia 11:08, 30 wrz 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wielkie dzięki za chwilkę czasu mimo najazdu tłumów i przygotowań do Święta Traw!

Pospacerowałyśmy sobie z Hanią u Was do woli (niepilnowane ). Piękne maliny macie w chruśniaku.

Podczas zakupów nawet za bardzo nie zgrzeszyłam (kupiłam wszystkie rośliny z listy i tylko kilka ponadprogramowych). Dzięki pomocy Hani - wszystko wsadzone (nie do wiary, że tak szybko poszło).


Vernonia - już czekam na jej apogeum za rok.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Ewa567 16:17, 30 wrz 2013

Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 148
Zakupy w Wojsławicach bardzo udane, dziękuje za porady.
____________________
pozdrawiam Ewa
ola 21:30, 30 wrz 2013


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Bardzo miło było Cię poznać osobiście Tomku, niestety nie zdążyliśmy na twój wykład o trawach ale cieszę się, że złapaliśmy Cię jeszcze na kiermaszu roślin. Big Boy jeszcze na razie w donicy.
Jak będziesz kiedyś jechał do Pawłowic to zapraszam w swe skromne progi. Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
Maria667 17:07, 08 gru 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Widać, że ogrodem zajmują się fachowcy. Dobór roślin przemyślany, nic z przypadku. No i wiecie, czego chcecie. Poza tym macie pewnie lepszy dostęp do roślin niż reszta zwykłych śmiertelników.
Ja nie mogę kupić jednej rośliny nawet w ilości 10 sztuk, bo okazuje się, że nie dysponują takimi "wielkimi" ilościami.
Z przyjemnością obejrzałam wasze ogrody. "Staremu" nic nie brakuje, nowe powalają na kolana. Wasze doświadczenie przynosi owoce. Nasadzenia stosujecie takie, że już w bieżacym sezonie jest na co popatrzeć. No i rozmach inwestycji jest spory. Jest czego pozazdrościć.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Maria667 17:09, 08 gru 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
A gdzie się znajduje ten Radków?
Jak już udostępnicie swoje ogrody do zwiedzania to bardzo chętnie zobaczę je na żywo.
Jeszcze raz wszystkiego dobrego życzę
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Kondzio 12:04, 23 gru 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Przeczytałem wątek od dechy do dechy jestem pod wielkim wrażeniem ogrodu i wiedzy jaka posiadanie wojslawicach od ciebie kupowałem Lilie hi hi hi dopiero poznałem ze zdjęcia napewno będę chciał odwiedzić wasza szkółkę w sezonie ja będę jechał do Wojslawic i jak zwykle odwiedzę szkółkę Finki hi hi i hi czekam na jakieś zdjęcia waszego ogrodu bo widzę ze jakoś mnie ciebie na wątku a jestem ciekawy jak wyglądał przez resztę sezonu Od wczoraj jestem waszym fanem hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Piotr_ 18:24, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Podziwiam Wasz ogród cudny jest w nim wiele juk które uwielbiam

____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies