Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Bogusława

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Bogusława

zawitka 09:07, 26 sie 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Dzięki Boguś że zajrzałeś --- powtarzam sobie to nic będzie miejsce na coś ładniejszego już nawet wiem co ale jak to zwykle szkoda Twój ogród ciągla zachwyca jest taki dostojny i spokojny lubię w nim być choć nie zawsze jest czas na wpisy Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
elizabeth 08:16, 15 wrz 2014

Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 19
Witaj Bogusławie
Przeglądam wątek i podoba mi się twój ogród, a w szczególności podobają mi się rośliny formowane, podoba mi się to co z nimi robisz. Mam u siebie dwie sosny niestety trochę zaniedbane nic nie robiłam z nimi od czasu posadzenia czyli od 4 lat. Czy mogę prosić Cię o radę poniżej wkleję zdjęcie napisz proszę czy jest jeszcze szansa na zrobienie z tej sosny drzewka formowanego. Jeśli tak to może podpowiesz co ty byś z nim zrobił.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

____________________
Elizabeth
boguslaw_r_ 15:35, 16 wrz 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
elizabeth napisał(a)
Witaj Bogusławie
Przeglądam wątek i podoba mi się twój ogród, a w szczególności podobają mi się rośliny formowane, podoba mi się to co z nimi robisz. Mam u siebie dwie sosny niestety trochę zaniedbane nic nie robiłam z nimi od czasu posadzenia czyli od 4 lat. Czy mogę prosić Cię o radę poniżej wkleję zdjęcie napisz proszę czy jest jeszcze szansa na zrobienie z tej sosny drzewka formowanego. Jeśli tak to może podpowiesz co ty byś z nim zrobił.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.



Witaj strasznie tu ciasno aby formowane drzewko było dobrze widoczne i się pięknie prezentowało musi mieć miejsce,ta sosna pięcioigielna jest piękna ale będzie usychać z braku słońca , musi walczyć o wodę inne też rosna i jest jej coraz ciaśniej,
jeśli chodzi o formowanie to zawsze możesz spróbować , wyłamując jej wszystkie wiosenne przyrosty potem się zobaczy co z tego wyjdzie i co można z niej dalej robić,
podetnij tuje aby dać jej więcej miejsca.
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
boguslaw_r_ 15:40, 16 wrz 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Kilka ostatnich fotek.




____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
boguslaw_r_ 15:42, 16 wrz 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Trochę grzybków przed śniadankiem.

____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
boguslaw_r_ 15:49, 16 wrz 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
w porannym słoneczku.




____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
elizabeth 12:31, 17 wrz 2014

Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 19
boguslaw_r_ napisał(a)


Witaj strasznie tu ciasno aby formowane drzewko było dobrze widoczne i się pięknie prezentowało musi mieć miejsce,ta sosna pięcioigielna jest piękna ale będzie usychać z braku słońca , musi walczyć o wodę inne też rosna i jest jej coraz ciaśniej,
jeśli chodzi o formowanie to zawsze możesz spróbować , wyłamując jej wszystkie wiosenne przyrosty potem się zobaczy co z tego wyjdzie i co można z niej dalej robić,
podetnij tuje aby dać jej więcej miejsca.



Dziękuję za odpowiedź, u mnie niestety wszystko jest sadzone tak ciasno. Jestem amatorem (okazuje się totalnym amatorem) jeśli chodzi o ogród. Jak drzewka były małe to sadziłam dość blisko siebie nie biorąc pod uwagę, że one aż tak się rozrosną.
Poczekam na wiosnę i spróbuję najpierw z wyłamaniem wiosennych przyrostów.

Pozdrawiam
Ps. Pięknie jest u ciebie
____________________
Elizabeth
zbigniew_gazda 12:48, 17 wrz 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Ale cudnie Boguś. Jak to ludzie robią że maja takie piękne trawniki. Pozdrowienia.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
boguslaw_r_ 14:20, 17 wrz 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Zbyszku praca, praca, i tylko praca, efekt sam przychodzi
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
boguslaw_r_ 12:33, 04 paź 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Trawka pięknie rośnie.
Roślinki pną się do góry.



____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies